Нова Каховка | 17 Січня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2018-01-05 » Новини

» Правила безпеки під час новорічних та різдвяних свят

Правила безпеки під час новорічних та різдвяних свят

Під час новорічних та різдвяних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, що виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами. Тож щоб безпечно зустріти та провести довгождані свята, будьте максимально пильними та обережними, дотримуйтеся елементарних протипожежних вимог.
Встановлюючи у приміщенні ялинку, потурбуйтеся про виконання наступних правил, щоб запобігти пожежам: ялинку розмістіть на стійкій основі – на підставці, у посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення та знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів або легкозаймистих матеріалів.
Для прикрашання ялинки необхідно застосовувати електричні гірлянди тільки заводського виготовлення. Не забувайте, що лампи гірлянди треба закріплювати надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть становити небезпеку. Обов’язково перевірте справність електричного дроту та його ізоляцію. У разі, якщо ви помітили певну несправність гірлянди: з’явилося миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання дроту – негайно вимкніть її.
Також слід завжди пам’ятати, що хвоя є легкозаймистою. Тож не слід прикрашати ялинку целулоїдними, паперовими іграшками, ватою та марлею, бо вони також можуть легко спалахнути. Для оздоблення лісової красуні заборонено використовувати свічки та інші джерела відкритого вогню.
Небезпечними є й піротехнічні вироби. Зважаючи на ситуацію у країні рекомендуємо відмовитися від піротехніки. Якщо ж усе-таки будете використовувати піротехніку, подбайте про виконання наступних вимог: купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби; використовуйте їх відповідно до супроводжуючих інструкцій, розміщених на упаковці; пам’ятайте, що користування такими приладами у приміщеннях категорично забороняється!
Особливу увагу під час святкування новорічних свят приділіть дітям. У жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у місцях, де їх легко зможе знайти дитина. Ніколи не дозволяйте малюкам бавитися з такими іграшками, поясніть, щог це небезпечно та розкажіть про можливі наслідки необережності.
При перших ознаках пожежі – не панікуйте. Насамперед визначте, що саме горить. Якщо це гірлянда – негайно вимкніть її з розетки. Лише тоді палаючу ялинку необхідно залити водою або накрити змоченою у воді ковдрою. Пам’ятайте, при виникненні пожежі необхідно негайно телефонувати до служби порятунку «101». Рятувальники готові прийти вам на допомогу і у будні, і у дні свят.


Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами