Новая Каховка | 14 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2018-01-04 » Новости

» Інформація про роботу архівного відділу за 2017 рік

Інформація про роботу архівного відділу за 2017 рік

Архівним відділом Новокаховської міської ради за 2017 рік виконано 1726 запитів соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.
Протягом 2017 року проведено 11 засідань експертної комісії, на яких було розглянуто та схвалено документи установ, підприємств та організацій:
- описи справ постійного зберігання – 640 справ;
- описи тривалого та тимчасового зберігання – 224 справи;
- описи з кадрових питань (особового складу) – 1332 справ;
- акти про виділення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 15315 справ;
- номенклатури справ – 5442 позицій;
- 30 положень про архівний підрозділ;
- 30 положень про експертні комісії;
- 25 інструкцій з діловодства.
Архів поповнено фотодокументами, наданими комунальним підприємством «Редакція газети «Нова Каховка». Фотодокументи відображають життєдіяльність міста Нова Каховка за 2016 рік.
Проведено роботу по переробленню опису справ постійного зберігання фонду Каховська ГЕС за 1955-1992 роки у кількості 798 справ, які знаходяться на зберіганні архівного відділу.
Проведено каталогізацію управлінської документації фонду Новокаховська міська рада за 2005 рік, за результатами якої опрацьовано 66 справ та складено 45 каталожних карток.
Проведено описання та збір документів особового походження Заслуженого лікаря України, головного лікаря санепідемстанції Тихонової З.С. (1925-2003рр.), документів про учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції на сході України та волонтерського руху.
За результатами проведеного описання в архівному відділі створено 2 нових фонди, а саме: фонд № Р-79 «Тихонова Зінаїда Семенівна (1925-2003 рр.) – Заслужений лікар Української РСР, головний лікар Новокаховської міської санітарно-епідеміологічної станції» та фонд № 80 «Колекція документів про учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції (АТО) на сході України та волонтерського руху.
Також прийнято на державне зберігання 163 справи за 2002-2011 роки від відділу культури і туризму Новокаховської міської ради.
Проведено 16 перевірок на дотримання законодавства в галузі архівної справи в установах та підприємствах міста.
Проведено 7 семінарів-практикумів з працівниками, відповідальними за діловодство та архів в установах та підприємствах м. Нова Каховка з питань організації діловодства, архівної справи, проведення експертизи цінності документів та вимоги до упорядкування документів на підприємствах, в установах і організаціях, з питань впровадження в практику роботи Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, з питань надання довідок соціально-правового характеру та інш.
В архівному відділі організовано 4 виставки документів, а саме:
- до 65-річчя міста Нова Каховка – «Новій Каховці – 65»,
- до Дня Перемоги – «Друга світова війна в архівних документах»;
- до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;
- до Дня фізкультури і спорту – «Історія розвитку спорту в місті».
Підготовлено та проведено екскурсію по архіву учням 9-го класу СЗОШ №4 з метою популяризації архівної справи.
Також, з учнями ЗОСШ №4, проведено уроки до 95-річчя з дня народження видатного земляка, першобудівельника Каховської ГЕС, композитора, заслуженого ветерана праці фондоутворювача архівного відділу Новокаховської міської ради Працюка Володимира Матвійовича та до 65-річчя міста Нова Каховка. До річниці пам’яті жертв Голодомору в Україні підготовлено та проведено уроки з учнями ЗОСШ №4 та №10.


Архівний відділ


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы