Новая Каховка | 17 Января 2019
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-22 » Новости

» Новокаховська ОДПІ інформує

Новокаховська ОДПІ інформує

Дід Мороз та Снігуронька теж декларують доходи!

Наближається новорічне свято, яке не обходиться без казкових героїв та “живої” музики в закладах ресторанного господарства. Власники розважальних закладів, оплачуючи розважальні послуги, повинні виконати роль податкового агента, тобто утримати й перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб. Також ці суми, виплаченого доходу повинні зазначатися у формі №1ДФ за ознакою доходу 102.
У разі отримання доходів, які не оподатковувалися при виплаті, всі казкові герої - казковими залишаються лише під час святкування, а після свят зобов’язані завітати до фіскальної служби за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року (за 2017 рік – до 1 травня 2018 року), а також нарахувати і сплатити до бюджету ПДФО за ставкою 18% та військовий збір – 1,5%.
Слід зазначити: продаж найпопулярнішого новорічного товару - ялинок оподатковується за такими ж правилами.
Тож, запрошуємо усіх, хто отримає неоподатковані доходи від продажу ялинок, надання послуг Діда Мороза, Снігуроньки, музичного супроводу свята, задекларувати отримані доходи та сплатити до бюджету ПДФО та військовий збір або зареєструвати підприємницьку діяльність. Якщо казкові герої – підприємці і послуги надаються у межах цієї діяльності, то підприємницький статус такої фізичної особи має бути зазначений в договорі, а замовнику доцільно отримати від нього витяг з Єдиного державного реєстру про державну реєстрацію його як суб’єкта підприємницької діяльності.

Новорічні подарунки дітлахам без ПДВ

З 15 листопада п.р. до 15 січня 2018 року звільняються від оподаткування ПДВ операції з продажу виробничими і торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, які закуповуються не лише за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а й за рахунок коштів профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій.
Суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються.
Нагадаємо: пільга встановлена Законом України від 30.11.2000 №2117-III «Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків».

Новокаховською ОДПІ до Загального фонду Державного бюджету
зібрано майже 685 млн. грн. податків

За підсумками 11 місяців 2017 року платниками податків сплачено до Загального фонду Державного бюджету 684,5 млн.грн., в т. ч. по відділенням: Новокаховським – 182,3 млн.грн., Бериславським – 47,1 млн.грн., Великоолександрівським – 66,5 млн.грн., Великолепетиським – 42,9 млн.грн., Верхньорогачицьким – 15,3 млн.грн., Високопільським – 29,8 млн.грн., Горностаївським – 40,2 млн.грн., Каховським – 219,3 млн.грн., Нововоронцовським – 41,1 млн.гривень.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 40,1% або на 195,8 млн.гривень.
У структурі надходжень до державного бюджету найбільш питому вагу склали надходження від сплати наступних податків:
- податок на додану вартість – 53,9 %, або 368,9 млн.грн.;
- податок на доходи фізичних осіб – 23,8 %, або 163,1 млн.грн.;
- податок на прибуток – 7 %, або 47,7 млн.грн.;
- військовий збір – 7 %, або 48 млн.гривень.

Впродовж січня-листопада 2017 року платники Новокаховської ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів 1 592 мільйони гривень податків та зборів

Саме 1 592,3 млн.грн. податків та зборів перерахували суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, до бюджетів усіх рівнів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 35,8%, або на 419,5 млн.гривень. При цьому Державний бюджет отримав 700,7 млн.грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 891,5 млн.гривень. Про це повідомила начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы