Новая Каховка | 17 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-06 » Новости

» До відзначення Міжнародного дня волонтера засідання за круглим столом на тему: «Волонтерський рух серед волонтерів-ветеранів»

До відзначення Міжнародного дня волонтера засідання за круглим столом на тему: «Волонтерський рух серед волонтерів-ветеранів»

Волонтерська діяльність у сфері надання соціальних послуг – добровільна неприбуткова діяльність волонтерів, спрямована на надання допомоги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
Щорічно у всіх країнах 5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера, який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 17 грудня 1985 року.
З нагоди Міжнародного дня волонтера 04 грудня 2017 року відбулося засідання за круглим столом на тему: «Волонтерський рух серед волонтерів-ветеранів» при Новокаховській міській організації ветеранів війни та праці.
В обговоренні питання засідання взяли участь директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - Логвінова Л.О., начальник відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення – Ніязі М.А. голова Новокаховської ради ветеранів війни та праці – Папуша Д.С., секретар міської ради ветеранів війни та праці – Гришко Г.Д. та волонтери-пенсіонери.
Звертаючись до волонтерів директор територіального центру Людмила Логвінова підкреслила, що сьогодні доброчинність людей проявляється в усіх сферах життя. Волонтери є справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян похилого віку, що потребують допомоги.
Також в ході проведеного засідання директором територіального центру було відмічено, що розвиток волонтерського руху є одним із основних напрямком у роботі територіального центру. В цьому напрямку територіальний центр тісно співпрацює з міською радою ветеранів війни та праці, навчальними закладами міста.
Щодо змін в законодавстві та користування пільгами інвалідів війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих повідомила начальник відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення Марина Ніязі.
Користуючись нагодою, Марина Ніязі висловила особливу подяку волонтерам-пенсіонерам, яких заслужено шанують за ту безкорисливу допомогу, яку волонтери надають хворим, людям похилого віку, інвалідам: «Спасибі вам за вашу мужність, теплоту ваших сердець і чуйність.»
По завершенню засідання директор територіального центру Людмила Логвінова підвела підсумки волонтерської діяльності та вручила подяку та продуктові набори наступним волонтерам-пенсіонерам, які пройшли складний життєвий шлях, але і сьогодні залишаються потрібними людям, не втрачаючи оптимізму: Гармашу Анатолію Афанасійовичу, Лазарєвій Алевтині Георгіївні, Некрасову Кузьмі Івановичу, Савичу Миколі Адамовичу.


Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы