Новая Каховка | 17 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-06 » Новости

» Інформація управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка

Інформація управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка

Легальна зарплата — запорука гідної пенсії

На сьогодні наявність страхового стажу є основним критерієм при призначенні або перерахунку пенсії, отриманні інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України. Чинним законодавством України встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини заробітної плати, з якої сплачені внески, і практично реалізується страховий принцип "пенсія залежно від сплачених внесків".
Недотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, ведення подвійної бухгалтерії та нелегальна зайнятість не лише негативно впливають на стан наповнення місцевого та пенсійного бюджетів, а також погіршують соціальний захист працівників. Все що «ховається в кишені» на розмір пенсії ніколи не вплине.
Увага!!! Для того, щоб до страхового стажу було зараховано повний робочий місяць, розмір нарахованої заробітної плати повинен бути не нижчим за законодавчо встановлений розмір та повністю сплачені нараховані внески. З 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати складає 3200 грн.
В Україні створено та функціонує автоматизований банк відомостей - Реєстр застрахованих осіб, а саме: кожна застрахована особа має персональну облікову картку, в якій з 1 липня 2000 року накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для обчислення та призначення пенсії та соціальних виплат.
Персоніфіковані відомості про заробітну плату застрахованих осіб подаються роботодавцями щомісяця.
Кожен громадянин може особисто ознайомитись з відомостями, що відображені у його персональній обліковій картці. Завдяки персоніфікованому обліку реалізовано принцип саморегулювання відносин між роботодавцем та робітником, який сприяє посиленню контролю за інформацією, що надходить зі звітів роботодавців та зрештою забезпечує високий рівень відповідальності до платіжної дисципліни страхувальників.
Пропонуємо скористатись Веб – порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає змогу спростити доступ до відомостей про застраховану особу та пенсійні виплати за допомогою глобальної мережі у будь-який зручний для Вас час.
Все, що потрібно для реєстрації на Веб-порталі - прийти до управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка за адресою: вул. Героїв України, 14, кабінет №3 з паспортом, ідентифікаційним кодом та написати заяву про реєстрацію встановленого зразка.

Сучасні технології — нові можливості: зручно, швидко, надійно

Новітні технології, котрі запровадив Пенсійний фонд, дають змогу здійснювати те, про що недавно можна було тільки мріяти. Наприклад, одержувати гроші за пенсійним посвідченням або, не виходячи з дому, подавати заяву про перерахунок пенсії. І це ще не всі переваги сучасних пенсійних сервісів. Пропонуємо Вам дізнатися про ті переваги, які отримує пересічний громадянин внаслідок запровадження електронних сервісів. Зокрема використовуючи електронне пенсійне посвідчення або звертаючись до даних модернізованого веб-порталу Пенсійного фонду.

Електронне пенсійне посвідчення

Це одна з важливих новацій 2016 року. Першою категорією пенсіонерів, яким почали видавати електронні пенсійні посвідчення (ЕПП), стали внутрішньо переміщені особи. На сьогодні вже виготовлено 245 тисяч ЕПП.
Люди, які їх отримали, встигли переконатися, наскільки це зручно. Невеличке, завбільшки зі звичайну банківську картку, електронне пенсійне посвідчення вміщує доволі значний обсяг інформації. З одного боку, це документ, який дає право на одержання пенсії, а з другого — платіжна банківська картка.
На чипі ЕПП містяться персональні дані пенсіонера-власника, а також його електронний цифровий підпис. Фактично використання такого документа унеможливлює будь-яку фальсифікацію, бо всі відомості під час користування посвідченням звіряються із централізованими базами даних Пенсійного фонду.
Серед додаткових переваг електронного пенсійного посвідчення (окрім того, що цей документ, зокрема, дає змогу ідентифікувати особу під час звернення в органи Пенсійного фонду) можна назвати підтвердження статусу людини щодо отримання певних пільг, соціальних виплат, або знижок. Це стає на заваді будь-яким протиправним діям під час виплати пенсій та соціальної допомоги, а також спрощує процедуру їх одержання.
Звісно, такий зручний сервіс варто поширювати, тому поточного року перелік категорій громадян, яким видають електронне пенсійне посвідчення, буде збільшено.

Модернізований веб-портал

Користувачі інтернету, напевне, пам`ятають яким був веб-портал Пенсійного фонду раніше. Сайт створено 2011 року, але до 2016-го він надавав практично дві-три послуги. Як змінився портал?
Найголовніше те, що з`явився «особистий кабінет» користувача, куди внесено інформацію щодо статусів (про те, чи є громадянин застрахованою особою, найманим працівником, підприємцем, пенсіонером).
Відповідно, «особистий кабінет» надає користувачеві можливість переглянути всі дані про себе, що містяться в реєстрі застрахованих осіб. Це інформація про заробітну плату, а якщо людина вже на пенсії, то дані з її електронної пенсійної справи. Також відомості про стаж і багато іншого з тих даних, що є в Пенсійному фонді.
Важливо, що для громадян, які мають електронний цифровий підпис (ЕЦП), доступ до порталу значно спрощено. Тепер таким людям не треба приходити в Пенсійний фонд і реєструватися. Достатньо просто зайти на веб-портал, ввести ЕЦП і зареєструватися в «особистому кабінеті».
Крім цього, збільшився перелік послуг, які вже сьогодні дистанційно надають на веб-порталі. Зокрема, людина може подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, а також відстежувати стан розгляду своїх звернень у Пенсійний фонд.
А надалі веб-портал електронних послуг має стати основною точкою обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення. Дуже скоро людина, практично не виходячи з дому, тільки за допомогою комп`ютера зможе подавати заяви про перехід на інший вид пенсії або про припинення виплат у зв`яку з виїздом за межі України чи навіть про внесення змін у власну пенсійну справу тощо.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы