Новая Каховка | 17 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-06 » Новости

» У Новій Каховці триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У Новій Каховці триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Головним спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Анною Кліщевською та місіонером Лютеранської церкви Валерієм Вербою до Міжнародного дня боротьби з рабством у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї (директор Карпенкова О.В.) та Новокаховському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університеті (директор Іванов Г.І.) були проведені лекції на теми: «Торгівля людьми – сучасне рабство».
Під час заходу студентській молоді міста були надані роз’яснення щодо законодавчої бази з питань протидії торгівлі людьми, акцентувала увагу на підвищенні актуальності проблеми в сучасному світі.
Також Валерій Верба наголосив, що на сьогодні торгівля людьми –– третій вид злочинної діяльності за прибутковістю після торгівлі зброєю та наркотиками. Студентам було запропоновано переглянути короткометражні фільми: «Життя на продаж», «Дві маленькі дівчинки». Після молодь активно обговорювала почуте й побачене на лекції.
А для тих, хто мріє отримати гарну роботу за кордоном було надано наступні рекомендації:
1. Ніколи, нікому у жодному разі, не віддавайте свої ідентифікаційні документи, крім державних службовців. Завжди отримуйте та сплачуйте за свій закордонний паспорт, візи та проїзні документи самостійно. Це врятує Вас від боргової кабали та стане на перешкоді торгівцям людьми використати Ваші документи для вчинення інших злочинів.
2. Обов’язково візьміть з собою копію паспорту громадянина України та закордоного паспорту. В разі необхідності ці копії можуть спростити процедуру отримання документів на повернення в Україну.
3. Переговори про працевлаштування за кордоном, навчання, туристичні подорожі чи шлюб не ведіть наодинці з агентом. Запросіть взяти участь у переговорах свою довірену особу, члена сім’ї чи близьку людину. Перевірте, чи має агент або фірма ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Таку інформацію можна перевірити в Державному центрі зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України за телефоном 8-044-289-50-97.
4. З метою працевлаштування за кордоном необхідно укласти трудовий договір зрозумілою для вас мовою, або мовою якою ви досконально володієте Такий договір оформляють у двох примірниках, один з яких залишається у Вас.
5. Якщо Ви вирішили за кордон законно, працювати необхідно отримати робочу візу. Туристична або гостьова віза не дає права на легітимне працевлаштування.
7. Термін законного перебування на території іноземної держави вказаний у візі. Не користуйтесь послугами незнайомців, які пропонують послуги щодо подовження цього терміну.
8. Залиште своїм родичам та друзям декілька копій наступних документів: паспорт України, закордонного паспорту, візи, контракту, свідоцтва про народження, проїзних документів та фотографії. До того ж, повідомте їм телефонні номери свого роботодавця, своїх друзів за кордоном, консульства (посольства) України та місця потенційного проживання.
9. Якщо за кордоном Ви потрапили у важку ситуацію, зверніться за допомогою до посольства або консульства України в країні перебування або зателефонуйте до Міністерства закордонних справ України або на національну «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми: 0-800-505-501 або 527.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спортуНавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы