Новая Каховка | 17 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-06 » Новости

» Ми проти насильства в сім’ї!

Ми проти насильства в сім’ї!

В даний час поширення проявів жорстокості у сім’ї та вчинення насильства спричиняє сімейне неблагополуччя та не лише руйнує злагоду та гармонію в родині, а й виступає однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.
З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів Активізму проти ґендерного обумовленого насильства». Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради (далі-Центр) не змогли не приєднатися до проведення даної акції, адже клієнтами центру є також особи які постраждали від насильства в сім’ї.
В межах тісної взаємодії суб’єктів соціальної роботи було проведено ряд лекційних заходів спільно з представниками відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, служби у справах дітей та відділу місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги у системі надання безоплатної правової допомоги в Україні.
Метою даних заходів було привернення уваги молоді до актуальної наразі для українського суспільства проблеми - подолання насильства в сім’ї. Адже досить багато людей, над якими чинять насильство не наважуються йому протистояти. Тим часом законодавство гарантує кожній особистості широкі права та свободи й захист від їх порушення. Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» передбачає і покарання осіб, які чинять насильство в сім’ї і заходи щодо надання допомоги потерпілим.
Школярі та студенти навчальних та учбових закладів приймали активну участь в обговоренні даної проблеми, проявили свої комунікативні навички, діагностували форми насильства та показали всім присутнім, що у їхньому молодому середовищі сформовано позитивний імідж впевненої і розуміючої людини яка не підтримує наявності насильства в родині та між однолітками.
В обов’язковому порядку для слухачів було розповсюджено листівки та буклети з роз’ясненням щодо різновидів насильства та інформацією про те, куди можна звернутися за допомогою.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы