Новая Каховка | 17 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-01 » Новости

» Про ртуть

Про ртуть

Осінньо-зимовий період характеризується поширенням гострих респіраторних вірусних інфекцій. Багато людей користуються ртутними градусниками. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради нагадує порядок дій у випадку, якщо градусник випадково розбився. Адже пари ртуті є небезпечними для здоров’я людини та навколишнього середовища.
1. Перед збором ртуті надіньте гумові рукавички: речовина не повинна стикатися з оголеними ділянками шкіри.
2. Обмежте місце аварії. Ртуть прилипає до поверхонь і може бути легко рознесена на підошвах по інших ділянках приміщення.
3. Максимально ретельно зберіть ртуть і всі частини градусника в скляну банку з холодною водою, щільно закрийте кришкою, що закручується. Вода потрібна для того, щоб ртуть не випаровувалася. Банку тримайте подалі від нагрівальних приладів.
4. Дрібні крапельки можна зібрати за допомогою шприца, гумової груші, двох аркушів паперу, лейкопластиру, скотча, мокрої газети.
5. Відкрийте вікна і провітріть приміщення.
6. Місце розливу ртуті обробіть концентрованим розчином марганцівки або хлорного вапна. Якщо ні того, ні іншого в будинку не знайшлося, можна приготувати гарячий мильно-содовий розчин: 30 грамів соди, 40 грамів тертого мила на один літр води.

А ось чого робити не можна, якщо розбився градусник

1. Не можна викидати розбитий термометр у смітник. 2 грами ртуті, що випарувалися, здатні забруднити шість тисяч кубометрів повітря.
2. Не можна підмітати ртуть віником: це подрібнить отруйні кульки в дрібний ртутний пил.
3. Не можна збирати ртуть за допомогою пилососа: повітря, що продувається пилососом, полегшує випаровування рідкого металу. До того ж, пилосос після цього доведеться відразу ж викинути.
4. Ні в якому разі не можна створювати протяг до того, як ви зібрали ртуть, інакше блискучі кульки розлетяться по всій кімнаті.
5. Не можна прати одяг і взуття, які контактували з ртуттю, в пральній машині. За можливості — цей одяг краще викинути.
6. Не можна спускати ртуть у каналізацію. Вона має властивість осідати в каналізаційних трубах.


Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы