Новая Каховка | 17 Декабря 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-12-01 » Новости

» Відкрита першість м. Нової Каховки з футзалу серед студентських команд, в рамках акції «16 днів проти насильства»

Відкрита першість м. Нової Каховки з футзалу серед студентських команд, в рамках акції «16 днів проти насильства»

30 листопада 2017 року о 10.00 год. в спортивному залі «Гарт» започаткували Відкриту першість з футзалу серед студентських команд, в рамках акції «16 днів проти насильства». У змаганнях взяли участь юні спортсмени з трьох навчальних закладів, а саме: Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Новокаховський приладобудівний технікум та Новокаховський коледж Таврійського Державного агротехнологічного університету. З нагоди створення цього турніру з привітальними словами звернувся головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Дзюба Артем та побажав кожній з команд чесної та якісної гри, красивих забитих м’ячів, та наполегливості у здобутті результату, також до студентів звернувся Кухарчук Сергій Миколайович – головний суддя змагань з повідомленням про правила гри футзалу.
За підсумками першості та запеклої боротьби призові місця посіли:
І місце – Новокаховський приладобудівний технікум, спершу зіграли в бойову нічию 4:4 з командою агротехнологічного коледжу, а потім в останній грі за перше місце виграли команду політехнічного коледжу з рахунком 6-1. Склад команди: Кузнєцов Владислав, Понідзельський Сергій, Овчінніков Дмитро, Васильєв Сергій, Дробоха Анатолій, Хорошун Олександр, Риженко Володимир, Лаптев Артем, Гранов Владислав, Лаппа Ігор та тренер-представник команди Зінченко Сергій Вікторович.
ІІ місце – Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, спершу впевнено обіграли 12:2 команду агротехнологічного коледжу, але в останній грі за перше місце програли команді приладобудівного технікуму з результатам 1:6. Склад команди: Задорожний Євген, Криштопа Іван, Михальченко Владислав, Циганок Данило, Деркач Олексій, Цапук Євген, Кучер Володимир, Нос Дмитро та тренер-представник команди Некрасов Олексій Вікторович.
ІІІ місце – Новокаховський коледж Таврійського Державного агротехнологічного університету, у першій грі зіграли в нічию 4:4 з командою приладобудівного технікуму, однак за результатом жеребкування у другій грі з рахунком 2-12 програли команді політехнічного коледжу. Склад команди: Солоп Денис, Яцушко Дмитро, Мацьо Дмитро, Бібік Денис, Фоменко Олександр, Шпакович Кирило, Щербак Євген, Дріноход Дмитро, Консул Олександр та тренер-представник команди Карпік Андрій Юрійович.
Одразу по закінченню першості, відбулось урочисте нагородження команд грамотами та перехідним кубком команду-переможець Новокаховський приладобудівний технікум.
Вітаємо юних спортсменів та тренерів-представників команд вищезазначених навчальних закладів з успішними виступами, бажаємо їм нових перемог на спортивних аренах та чемпіонатах.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы