Новая Каховка | 14 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-11-29 » Новости

» Проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності» в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки» в рамках місячника пожежної безпеки в побуті

Проведення «Тижня знань безпеки життєдіяльності» в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки» в рамках місячника пожежної безпеки в побуті

З 20 листопада по 24 листопада 2017 р в дошкільному навчальному закладі ясел-садку № 8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) відбувся тематичний «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».
«Тиждень знань безпеки життєдіяльності» проходив з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, належного ставлення до безпеки людини, формування у дошкільнят світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.      
Протягом тижня були проведені загальні заходи по закладу: урочисте відкриття «Тижня знань безпеки життєдіяльності дитини», практичний тренінг з евакуації дітей «Обережно пожежа!» з використанням марлевих пов’язок, евакуація дітей «Увага небезпека!» з укриттям в захисній споруді. Діти вдало продемонстрували свої практичні навички: реагування на сигнал, одягання на швидкість, укриття в підвальне приміщення.
Діти повинні рости з усвідомленням, що від їх навичок та розумної поведінки залежить їх здоров’я та здоров’я людей, які їх оточують. Тому в тематичний День здоров’я відбулося спортивно-оздоровче свято з дітьми та батьками старших груп № 2, 4, 9 на тему: «Мама, тато і я - спортивна сім’я!» (муз. керівники Калюжна І. Ю., Мокринська Е.О.). Учасники естафет проявили спритність, швидкість, сміливість, організованість. Усі присутні на святі отримали емоційну насолоду та бадьорий настрій.
Відповідно до проведення місячника пожежної безпеки в побуті, був запрошений гість з пожежної служби інспектор Олександр Мірошниченко, який подарував дітям цікаві книжки та незабутні враження від спілкування. Під час зустрічі, діти продемонстрували свої вміння, знання з правил пожежної безпеки, отримали пам’ятки про дотримання правил пожежної безпеки в побуті від поважного гостя.
Перегляд тематичних занять та розваг в усіх вікових групах показав, що діти змістовно засвоюють матеріали за допомогою практичних відпрацювань, моделювання ситуацій, користуючись наочним матеріалом, схемами, макетами.
Даний захід надав змогу сформувати у дітей безпеку життєдіяльності та формування навичок взаємодопомоги, правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі.


Адміністрація ДНЗ я/с №8
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы