Новая Каховка | 14 Ноября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-11-27 » Новости

» Громадські слухання з підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

Громадські слухання з підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

21 листопада у великій залі виконавчого комітету відбулися громадські слухання. Предметом обговорення стали тарифи на проїзд пасажирів у громадському транспорті приміського сполучення. На захід зібралися зацікавлені представники міської громади. Учасникам зібрання було запропоновано обговорити проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу на приміських маршрутах загального користування в межах території Новокаховської міської ради».
Активну участь в обговоренні проекту рішення взяли депутати міської ради, перевізники, представники громадських організацій, мешканці міста. На захід також завітали Дніпрянський селищний голова Білий А.А. та його заступник Щербина А.П., Райський сільський голова Коваль І.І.
Спершу начальник відділу галузей економіки виконавчого комітету Мандебура Т.В. розповіла про транспортне обслуговування населення міста і навколишніх сіл та ситуацію, що виникла із тарифами на перевезення. Повідомила, що ініціаторами підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті виступили два перевізники – пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр» та ФОП Перетятько Віталій Валерійович.
Перевізники зазначили, що працюють у збиток, тому звернулися до керівництва міста з проханням затвердити нові тарифи на проїзд. Підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті пояснюють зростанням цін на автозапчастини, шини, паливо та мастильні матеріали, витрати на ремонт та технічне обслуговування, збільшенням з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати, яка порівняно з минулим роком зросла вдвічі – з 1600 грн. до 3200 грн. На даний час перевезення пасажирів і багажу на автобусних маршрутах загального користування здійснюється за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету від 05 березня 2015 року №81 у міському сполученні у розмірі 4 грн., в приміському - 0,40грн. за пас./км. В 2015 року станом на 02 березня розрахунковий тариф на міських маршрутах становив 5.15 грн., на приміських – 0.54грн. за 1 км., проте була досягнута домовленість з членами виконавчого комітету, представниками громадської ради, депутатського корпусу та перевізниками про прийняття компромісного рішення щодо зниження вартості проїзду.
За два роки відбулися значні зміни у ціноутворенні, діючі тарифи не відповідають дійсності та реальній собівартості перевезень, тому розрахункова вартість проїзду при мінімальній рентабельності в 10% складає:
- на приміських маршрутах, що обслуговує ПКП «Автоцентр» – 0,75 грн.,
- на приміському маршруті, який обслуговує ФОП Перетятько В.В. – 0.87 коп.
До обговорення залучилися представниця громадської ради Рашевська О.О., депутат міської ради Михайлова О.О., жителька міста Чебенєєва Н.П. Свої пропозиції та зауваження висловили голови селищної та сільської рад Білий А.А. та Коваль І.І., які пообіцяли присутнім розглянути механізм відшкодування перевізникам різниці в тарифах з місцевих бюджетів.
Думки новокаховчан під час обговорення запропонованого проекту рішення розділилися. Одні вважали, що підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті необхідно, оскільки ціни зростають на все. Інші переконані, що підвищення тарифів на проїзд стане додатковим тягарем на бюджет малозабезпечених громадян і нарікали на якість перевезень. Незважаючи на різнобічність в думках, присутні в залі усвідомлювали необхідність змін щодо якості обслуговування пасажирів, безпеки перевезень та перегляду розміру цін на проїзд.
«Остаточне ж рішення прийматиме на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Новокаховської міської ради з урахуванням усіх висловлених під час обговорення проекту рішення зауважень і пропозицій. Рішення прийматиметься виважено», - зазначив підсумовуючи обговорення проекту рішення виконавчого комітету керуючий справами виконкому Акуленко В.С.


Відділ галузей економіки


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы