Нова Каховка | 19 Грудня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-11-14 » Новини

» Про діяльність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради за 10 місяців 2017 року

Про діяльність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради за 10 місяців 2017 року

За вказаний період на території Новокаховської міської ради виникла 1 ситуація, яка згідно з Національним класифікатором Надзвичайних ситуацій ДК 019-2010 та Порядком класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року №368 вважається надзвичайною, природного характеру, об’єктового рівня (код 20610- лісова пожежа, класифікаційна ознака – 4.25). Завдяки оперативним та узгодженим діям підрозділів ДСНС України, органів місцевої влади, працівників підприємств, організацій міста, військовослужбовців велику лісову пожежу було локалізовано і погашено. Згідно документів, наданих ДП "Каховське лісове господарство" сума збитків, завданих зазначеною лісовою пожежею становить 888 207(вісімсот вісімдесят вісім тисяч двісті сім) гривень 56 копійок.
За 10 місяців 2017 року сталося 15 подій, пов’язаних із загибеллю людей, зокрема:
- 8 ДТП, внаслідок чого 10 людей загинуло, причина – порушення правил дорожнього руху.
- 2 пожежі, внаслідок якої 2 людини загинуло, причина – порушення правил поводження з електричними та обігрівальними приладами;
- 5 нещасних випадків на воді, внаслідок чого 6 людей загинуло, причина – купання у заборонених місцях, порушення правил безпеки на воді, суїцид.
Відбулося 13 засідань міської комісії з питань ТЕБ та НС. На виконання рішень комісії ТЕБ та НС було проведено наступні заходи:
- забезпечено проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій;
- перевірено готовність інфраструктури для літнього оздоровлення та відпочинку населення у 2017 році;
- вжито заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з лісовими пожежами та масовими пожежами в природних екологічних системах на території Новокаховської міської ради у пожеженебезпечний період 2017 року;
- затверджено перелік потенційно-небезпечних та хімічно-небезпечних об’єктів на території Новокаховської міської ради;
- визначено та проведено комплекс заходів щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж на території Новокаховської міської ради;
- визначено заходи щодо поліпшення протипожежного водопостачання на території Новокаховської міської ради;
- визначено заходи щодо готовності місцевих та об’єктових спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту важливих об’єктів життєзабезпечення населення міської ради до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ризиками осінньо-зимового періоду 2017/18 року.
- проведено перевірку 64 захисних споруд цивільного захисту;
на 64 суб’єктах господарювання створено добровільні пожежні дружини;
проводиться перевірка громадських об’єктів соціального призначення;
визначено 42 суб’єкти господарювання на яких поширюється обмеження питного водопостачання до рівня екологічної броні.

Організовано навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
Працююче населення проходить навчання в системі загальної підготовки з цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях, населення, що не працює, навчається через засоби масової інформації (сайт міста, газета "Нова Каховка", міське радіо). В засобах масової інформації розміщено 92 матеріали з навчальною та попереджувальною інформацією.

За 10 місяців 2017 року на Новокаховських міських курсах ІІІ категорії та у НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області пройшли навчання 227 осіб, діяльність яких пов’язана із здійсненням заходів цивільного захисту.
Організовано підготовку органів управління та сил цивільного захисту,   проводяться спеціальні об’єктові навчання та тренування, за 10 місяців 2017 року проведено спеціальні об’єктові навчання та тренування на 16 об’єктах.

Закуплено 7 комплектів захисного одягу Л-1 та 70 протигазів для територіальних формувань цивільного захисту та державних службовців. Підготовлено програму організації та створення, накопичення, збереження та розподілу матеріальних резервів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, але фінансування цієї програми у 2017 році не проводилось.

Проінвентаризовано 62% захисних споруд міста з яких 100% захисних споруд, які перебувають в комунальній власності. Захисні споруди повністю готові до прийому населення для укриття. Проведено розрахунки укриття населення в захисних спорудах, включаючи підвальні приміщення.

Система оповіщення населення на випадок загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій готова до застосування. Прийнято програму модернізації системи оповіщення, але кошти на її виконання у 2017 році не виділялись. Готується програма по створенню мережі FM-радіомовлення на території міської ради, застосування якої дасть можливість покращити якість оповіщення та інформування населення. Організовано надання інформації через Херсон- FM.
На випадок руйнування дамб Кременчуцької ГЕС та Каховської ГЕС для організації евакуації населення із зони затоплення створено евакуаційну комісію міської ради, збірні та приймальні пункти евакуації. Пункти укомплектовані, особовий склад пунктів готовий до виконання завдань за призначенням.

У місті створено 9 постів радіаційного та хімічного захисту, зокрема: на Каховській ГЕС, ПАТ "Завод плавлених сирів", ПАТ "НК комбінат хлібопродуктів, ТОВ "ЕМЗ", ПАТ ДМК "Таврія", залізничній станції, КП "Міський водоканал", ДП АПФ ім. Солодухіна. Контролюється стан радіаційного фону у місті.
Розроблено програму по організації завчасного накопичення і підтримання у постійній готовності засобів індивідуального захисту для непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення, та приладів дозиметричного і хімічного контролю та розвідки для формувань цивільного захисту, але кошти на її виконання у 2017 році не виділялись.
Розроблено та затверджено інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Новокаховській міській раді та її виконавчих органах (розпорядження міського голови від 23.08.2017 №289-р).
         
Відкориговано мобілізаційний план Новокаховської міської ради на особливий період. Залучено до виконання мобілізаційних завдань 43 підприємства, укладено 25 договорів на виконання мобілізаційного завдання.
Проведено 8 перевірок стану мобілізаційної готовності на підприємствах, в установах та організаціях міста, яким встановлено мобілізаційні завдання.
Відкориговані заходи із запровадження системи нормованого забезпечення населення міста основними продовольчими та непродовольчими товарами в особливий період. Розрахована потреба в документах нормованого забезпечення. До нормованого забезпечення залучено 6 підприємств роздрібної торгівлі міста (продовольчі магазини).
Розроблені та затверджені :
- розрахунок лімітів безоплатного залучення, вилучення та примусового відчуження транспортних засобів і техніки на період мобілізації та у воєнний час по м.Нова Каховка (рішення звуженого виконавчого комітету від 13.04.2017 №138-дск);
- програма територіальної оборони території Новокаховської міської ради на 2017-2018 роки (рішення 32 сесії 7 скликання міської ради від 13.07.2017 №867);
- документи з питань утворення та функціонування штабу району територіальної оборони №19 (розпорядження міського голови від 19.01.2017 №22-р-дск).
Проведена робота з бронювання військовозобов’язаних працівників Новокаховської міської ради та підприємств різної форми власності, які мають мобілізаційні завдання.
         

Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами