Нова Каховка | 19 Грудня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-11-14 » Новини

» Про проведення профілактичного заходу «Попередження соціального сирітства. Наслідки безвідповідального батьківства»

Про проведення профілактичного заходу «Попередження соціального сирітства. Наслідки безвідповідального батьківства»

Усі найгостріші проблеми беруть свій початок у сім’ї – основному джерелі фізичного та духовного оновлення суспільства.
Служба у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради співпрацює із Новокаховським міським судом у напрямку захисту прав дітей, попередження та подолання негативних проявів, як у дитячому середовищі, так і по відношенню до самих дітей.
Так, 13 листопада 2017 року, напередодні відзначення Всесвітнього дня дитини на базі Новокаховського міського суду спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради був організований профілактичний захід для батьків, діти яких опинилися в складних життєвих обставинах, на тему: «Попередження соціального сирітства. Наслідки безвідповідального батьківства».
Основна мета цього заходу - забезпечення права дитини на проживання у сім’ї, а також формування в батьків правових знань для реалізації та захисту прав дитини, відповідального ставлення до власної поведінки, збереження та укріплення родинних відносин.
Перед батьками виступила консультант Новокаховського міського суду з кадрової роботи і статистики Полегенько Тетяна Вікторівна, яка сконцентрувала увагу батьків на питанні виконання ними своїх батьківських обов’язків, важливості досягнення між ними та дітьми порозуміння. Наголосила на тому, що позбавлення батьківських прав є крайнім заходом вирішення сімейних питань. Тому держава для збереження сім’ї вживає інші заходи впливу на батьків; навела статистичні дані щодо притягнення до адміністративної відповідальності нерадивих батьків (стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення: невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей), зауважила, що у поточному році 23 особи сплатили штраф.
Спеціалістами служби у справах дітей під час бесіди особлива увага була приділена тому, що головним для дітей є не матеріальне становище в родині, а любов і турбота мами і тата, недопущення будь-яких видів насильства у родині (фізичного, психологічного, економічного, сексуального). Саме в родинах, де панують гармонійні відносини, засновані на повазі один до одного, діти живуть бага¬тобарвним життям, стають успішними людьми. Батькам роз’яснено про наслідки та відповідальність за скоєння протиправних дій відносно дітей.
Не залишилось поза увагою питання щодо протидії торгівлі дітьми. Батькам було роз’яснено положення Закону України «Протидія торгівлі людьми в Україні», надані рекомендації безпечного виїзду за кордон.
На завершення зустрічі спеціалісти служби у справах дітей наголосили на тому, що врятувати родину для дитини, зробити щасливою можуть лише самі батьки, їх свідоме ставлення до сімейних цінностей і до здорового способу життя.
Служба у справах дітей щиро дякує усім працівникам Новокаховського міського суду за змістовну, цікаву і корисну інформацію!


Служба у справах дітей


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами