Нова Каховка | 19 Грудня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-11-13 » Новини

» СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

Станом на 20 жовтня 2017 року на обліку служби у справах дітей виконкому Новокаховської міської ради перебуває 136 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед них 72 дитини – це сироти.
Лише у 2017 році на території Новокаховської міської ради посиротіло 19 дітей; 15 з них влаштовані під опіку, а 4 дітей на момент встановлення статусу перебували у державних закладах.
Кожна дитина має право на виховання у родині. В інтересах дітей щороку служба у справах дітей все більшій кількості неповнолітніх знаходить нових батьків, опікунів. Результатом цієї діяльності є зростання рейтингового показника влаштування дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання. Так, за оперативними даними, станом на 19 жовтня 2017 року серед міст обласного підпорядкування Новокаховська служба у справах дітей має найкращий показник влаштування посиротілих дітей до родин.
Сьогодні із 136 статусних дітей 112 виховуються опікунами, 16 – у прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу Херсонської області, тобто 94% посиротілих дітей зростають у сімейному колі.
Але життєво необхідно, щоби всі діти, які залишилися без батьківської опіки, виховувалися у родинах, що бажають зробити дитину щасливою та благополучною. Бо щаслива і благополучна дитина сьогодні – це щасливе і благополучне суспільство завтра!

УВАГА!
18 жовтня 2017 року на своєму засіданні Уряд прийняв проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей”.
Зазначений законопроект удосконалює нормативно-правове забезпечення соціального захисту дітей, підвищує ефективність реалізації державної політики щодо охорони дитинства, поліпшує діяльність центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо соціальної роботи з дітьми, які потребують особливої уваги з боку держави.
Серед іншого, проектом акту передбачено виключне право суду:
- розв’язувати спори між батьками щодо участі у вихованні дитини.
- усиновлення дитини без згоди опікуна/піклувальника (крім родичів), якщо суд установить, що усиновлення дитини відповідає її інтересам;
- призначення опікуном/піклувальником особи, яка не пов’язана сімейними / родинними відносинами з дитиною;
- встановлення опіки/піклування у разі наявності спору між кандидатами в опікуни/піклувальники.
Таким чином проект дозволяє влаштовувати дітей під опіку, піклування тільки родичам. А якщо дитина не перебуває в родинних стосунках з особою, то таке влаштування відбувається за рішенням суду.
З метою забезпечення найкращих інтересів дитини при усиновленні проектом акта передбачено:
- упровадження найбільшої різниці у віці між усиновлювачем і дитиною (45 років);


Служба у справах дітей


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами