Новая Каховка | 19 Июля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-10-10 » Новости

» «Одні - душею, інші – тілом, Але усі ми молоді» (А.Бахута)

«Одні - душею, інші – тілом, Але усі ми молоді» (А.Бахута)

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх – суцільним присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії. Як точно відмітив відатний поет-земляк Анатолій Бахута:
Кругом проблеми та ділеми,
А поруч, на ланах умінь,
Є люди, мов живі поеми
Лише зустрінь і зрозумій.

Вже стало доброю традицією щорічно в цей день у Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути проводити зустріч - вітальню «Одні - душею, інші – тілом, Але усі ми молоді» з мешканцями Нової Каховки.
Гості, які завітали до музею, почули привітання від міського голови Володимира Коваленка, архімандрита Свято-Андріївського храму Новокаховської єпархії Отця Іларіона, керівника відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Наталії Зарудної та директора музею А.П.Бахути Тетяни Лупашко. За святковим столом, щедро накритим солодощами та фруктами, завдяки допомоги депутата міської ради Сергія Хоменка, проходила зустріч з чарівними, неповторними, прекрасними нашими друзями осінньої пори життя, яка зігріта багряним теплом їх добрих сердець.

Гості прийняли участь у різноманітних цікавих конкурсах та забавах. Звучали поезії у виконанні авторів – поетів-аматорів: Володимира Вітюніна, Олександра Тараненка, Миколи Черемиса, Віталія Дарибогова, Анатолія Яковлєва. На завершення заходу всі співали пісні минулих років у супроводі гітари, на якій грав Віталій Дарибогов. Всі присутні отримали справжнє задоволення і насолоду від зустрічі, яка ще раз довела присутнім, що головне не кількість пройдених років, а жага до життя і пізнання нового у великому світі відчуттів.


Відділу культури і туризму
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы