Нова Каховка | 19 Липня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-10-09 » Новини

» Міжнародний День музики, День художника та посвята в музиканти

Міжнародний День музики, День художника та посвята в музиканти

Вишуканий живопис, віртуозна техніка гри, майстерна пластика - невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення митців свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.
Є в нашому місті установа, яка дбайливо зберігає і розвиває традиції самобутньої національної культури, стверджує вічні загальнолюдські цінності, приносить людям радість спілкування з прекрасним, дарує дітям надію на розвиток талантів, а їх батькам впевненість у обдарованості нащадків. Це дитяча школа мистецтв.

06 жовтня 2017 року КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» концертом відсвяткувала Міжнародний День музики, День художника та посвятила першокласників у музиканти.
З 1975 року 1 жовтня, за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО, у всьому світі відзначається Міжнародний день музики. Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. Музика об’єднує людей. Вона долає агресію, мотивує і стає дороговказом.

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента (№ 1132/98) від 9 жовтня 1998р. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Роботи художників будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.
Концерт був насичений яскравими художніми номерами учнів, які підготували керівники музичних колективів та викладачі школи. Музична зала та фойє школи оформлені творчими роботами викладачів та учнів художнього відділу (викладачі Гетьман В.А., Карась-Коняшенко К.В., Ковцун І.А., Рашевська А.М., Рашевський С.А., Розенцвейг Ю.І., Ходос Г.А., Гончаренко К.В). Концерт відкрив фортепіанний дует викладачів (Тишкова Н.В., Задорожна Т.Ю.), які своєю джазовою п’єсою та виконанням одразу задали настрій у залі. В заході прийняли участь солісти-вокалісти вокально-хорового відділу (викладачі Черняєва О.В., Буліченко Л.О.,), молодший хор школи (керівник Гребенюк О.І., концертмейстер Полякова Т.В.); фортепіанний відділ підготував соло-виконавців в різних вікових категоріях та деякі фортепіанні дуети (викладачі Полякова Т.В., Тишкова Н.В., Задорожна Т.Ю.); народно-духовий відділ вразив грою ансамбля бандуристів та соло-виконавців (керівник Воропай Н.І., Ткач Ф.В.); струно-смичковий відділ порадував безтурботною грою ансамбля скрипалів старших класів «Віоліно» (керівник Єлізарова О.О.) та й ще вони виконали спільну композицію з солісткою вокально-хорового відділу Цапко Дарією (викладач Буліченко Л.О.) «Аве, Марія» Дж.Каччині, викладачі школи Людмила Подакова (акордеон), Федір Ткач (туба) та Тетяна Задорожна (фортепіано) виконали п’єсу А.П’яццола «Oblivion». Наприкінці концерту учні молодших класів музичного відділу (керівник Павловська Л.М.) привітали першокласників зі святом та посвятили їх у музиканти.

Директор школи, Галина Ходос, подякувала усім викладачам, батькам, учням закладу за чудовий настрій та підготовку концерту. Також привітала музичний і художній відділи з Міжнародним Днем музики та Всеукраїнським Днем художника.

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами