Новая Каховка | 22 Сентября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-10-06 » Новости

» У Новій Каховці урочисто провели юнаків на службу до лав ЗСУ

У Новій Каховці урочисто провели юнаків на службу до лав ЗСУ

Сьогодні, 6 жовтня, Нова Каховка проводжала юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. «Захисник своєї землі – солдат України» – таку назву мав захід, який відбувся у парку Слави і зібрав місцеву громаду: керівництво міста, духовенство, представників комунальних підприємств, установ, громадських організацій, навчальних закладів.

Дана подія – завжди хвилююча і водночас урочиста. У батьків, без сумнівів, вона викликає почуття гордості і радості за своїх синів. А земляки, рідні, друзі, проводжаючи юнаків, пишаються ними, адже вони зробили дійсно патріотичний вчинок: сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Успішної служби, міцного здоров’я, сил, наснаги, Божого благословення бажали хлопцям міський голова Володимир Коваленко, керівник громадської організації воїнів та ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, полковник в відставці, учасник бойових дій в роки Другої світової війни, учасник звільнення України Степан Міненко, секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай.

«Служити в лавах Збройних Сил своєї Батьківщини – справа почесна, відповідальна та нелегка. Коли ми започатковували 11 років цю традицію – загальноміські проводи, навіть не думали, що   вона набуде такого особливого значення як сьогодні. Адже останні три буремні роки в Україні дали змогу усім нам переосмислити та гідно оцінити нелегку справу наших захисників, – акцентував мер. – Ознакою справжнього чоловіка були і залишаються його усвідомлене ставлення і дії по відношенню до рідної країни, міста. Ми зичимо вам успішно пройти цей життєвий етап та повернутись до рідного міста змужнілими, освіченими, сильнішими. Чекаємо на вас! І не забувайте телефонувати батькам!».

Після того, як заступник військового комісара Новокаховського військового комісаріату капітан Іван Дєдусь зачитав наказ комісара «Про призов громадян на строкову військову службу» (№43 від 28 серпня 2017 р.), майбутнім захисникам вручили пам’ятні презенти від міського голови та Благодійного фонду «Нова Каховка», а секретар Новокаховської єпархії подарував кожному Новий Завіт та ікону з молитвою захисника Вітчизни про мир в Україні.

Матеріали Нова Каховка Onlne


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы