Нова Каховка | 17 Липня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-10-06 » Новини

» У Новій Каховці урочисто провели юнаків на службу до лав ЗСУ

У Новій Каховці урочисто провели юнаків на службу до лав ЗСУ

Сьогодні, 6 жовтня, Нова Каховка проводжала юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. «Захисник своєї землі – солдат України» – таку назву мав захід, який відбувся у парку Слави і зібрав місцеву громаду: керівництво міста, духовенство, представників комунальних підприємств, установ, громадських організацій, навчальних закладів.

Дана подія – завжди хвилююча і водночас урочиста. У батьків, без сумнівів, вона викликає почуття гордості і радості за своїх синів. А земляки, рідні, друзі, проводжаючи юнаків, пишаються ними, адже вони зробили дійсно патріотичний вчинок: сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Успішної служби, міцного здоров’я, сил, наснаги, Божого благословення бажали хлопцям міський голова Володимир Коваленко, керівник громадської організації воїнів та ветеранів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, полковник в відставці, учасник бойових дій в роки Другої світової війни, учасник звільнення України Степан Міненко, секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай.

«Служити в лавах Збройних Сил своєї Батьківщини – справа почесна, відповідальна та нелегка. Коли ми започатковували 11 років цю традицію – загальноміські проводи, навіть не думали, що   вона набуде такого особливого значення як сьогодні. Адже останні три буремні роки в Україні дали змогу усім нам переосмислити та гідно оцінити нелегку справу наших захисників, – акцентував мер. – Ознакою справжнього чоловіка були і залишаються його усвідомлене ставлення і дії по відношенню до рідної країни, міста. Ми зичимо вам успішно пройти цей життєвий етап та повернутись до рідного міста змужнілими, освіченими, сильнішими. Чекаємо на вас! І не забувайте телефонувати батькам!».

Після того, як заступник військового комісара Новокаховського військового комісаріату капітан Іван Дєдусь зачитав наказ комісара «Про призов громадян на строкову військову службу» (№43 від 28 серпня 2017 р.), майбутнім захисникам вручили пам’ятні презенти від міського голови та Благодійного фонду «Нова Каховка», а секретар Новокаховської єпархії подарував кожному Новий Завіт та ікону з молитвою захисника Вітчизни про мир в Україні.

Матеріали Нова Каховка Onlne


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами