Новая Каховка | 22 Сентября 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-10-06 » Новости

» Інформація Новокаховської ОДПІ

Інформація Новокаховської ОДПІ

Про можливість повторного отримання статусу неприбуткової організації
Неприбуткові підприємства, установи та організації – це підприємства, установи та організації, які не ставлять за мету отримання прибутку.
Для отримання статусу неприбутковості та його збереження неприбуткові організації повинні дотримуватися вимог, передбачених п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).
У разі порушення зазначених вимог неприбуткова організація виключається з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), та вважається платником податку на прибуток для цілей оподаткування з першого дня місяця після місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення.
За період з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення, по 31 грудня податкового (звітного) року така неприбуткова організація зобов’язана щокварталу подавати до контролюючого органу податкову декларацію з податку на прибуток (з наростаючим підсумком), сплачувати податок у строк, визначений для квартального періоду та подавати фінансову звітність у порядку, встановленому для платників податку на прибуток.
З наступного податкового (звітного) року така неприбуткова організація подає податкову декларацію з податку на прибуток і фінансову звітність та сплачує податок на прибуток у порядку, встановленому для платників податку на прибуток у терміни визначені ст.137 ПКУ.
Щодо повторного віднесення установ та організацій, які не встигли привести до 01.07.2017 у відповідність до вимог п. 133.4 ст. 133 ПКУ установчі документи повідомляємо наступне.
Порядком ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440, не забороняється неприбутківцям, які були виключені з Реєстру, через невідповідність установчих документів подавати заяву до органів ДФС за місцем реєстрації про включення до Реєстру з приведеними у відповідність до вимог ПКУ документами.
Отже, установа чи організація, яка втратила статус неприбутковості через невідповідність установчих документів вимогам ПКУ і стала платником податку на прибуток, може подати реєстраційну заяву за формою 1-РН про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій після приведення у відповідність установчих документів.

Туристичний збір: про платників та ставки податку
Туристичний збір - місцевий збір, який встановлюється місцевою радою.
Платники - громадяни, які на території місцевої ради отримують послуги з тимчасового проживання.
Водночас, від сплати туристичного податку звільняються громадяни, які знаходяться у відрядженні; діти до 18 років; інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи. Окрім того, платниками збору не є особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів. Однак, такі заклади повинні мати ліцензію на медичну практику та акредитацію МОЗ України.
Справляння туристичного збору здійснюють податкові агенти:
- адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;
- квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири) фізичних осіб;
- юридичні особи або фізичні особи - підприємці, які уповноважені місцевою радою справляти збір на умовах договору.
База справляння збору - вартість усього періоду тимчасового проживання (за виключенням витрат на харчування, побутові послуги).
Справляння збору здійснюється під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням. Сума збору зазначається податковим агентом окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
Ставка - 1 відсоток до бази справляння. Кошти збору зараховуються до місцевого бюджету територіальної громади.
Порядок справляння туристичного збору регламентується ст. 268 Податкового кодексу України, зі змінами та доповненнями.
Надходження туристичного збору – один із важливих кроків до розбудови економічної стабільності країни. Податок покликаний розвивати вітчизняний туризм та зміцнювати місцеві бюджети.

Новокаховською ОДПІ до Загального фонду Державного бюджету зібрано
майже 517 млн. грн. податків

За підсумками 9 місяців 2017 року платниками податків сплачено до Загального фонду Державного бюджету 506,4 млн.грн., в т. ч. по відділенням: Новокаховським – 148,7 млн.грн., Бериславським – 32,7 млн.грн., Великоолександрівським – 53,5 млн.грн., Великолепетиським – 32,1 млн.грн., Верхньорогачицьким – 10,3 млн.грн., Високопільським – 21,2 млн.грн., Горностаївським – 33,3 млн.грн., Каховським –         146,7 млн.грн., Нововоронцовським – 27,8 млн.гривень.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 43,5% або на 153,6 млн.гривень.
У структурі надходжень до державного бюджету найбільш питому вагу склали надходження від сплати наступних податків:
- податок на додану вартість – 51,5 %, або 260,4 млн.грн.;
- податок на доходи фізичних осіб – 25,3 %, або 127,8млн.грн.;
- податок на прибуток – 7,8 %, або 39,7 млн.грн.;
- військовий збір – 7,5 %, або 37,8 млн.гривень.

Впродовж січня-вересня 2017 року платники
Новокаховської ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів
1 205 мільйонів гривень податків та зборів

Саме 1 205,2 млн.грн. податків та зборів перерахували суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, до бюджетів усіх рівнів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 38,3%, або на         333,9 млн.гривень. При цьому Державний бюджет отримав 515,9 млн.грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 689,3 млн.гривень. Про це повідомила начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська.
"Користуючись нагодою, висловлюю подяку всім керівникам та підприємцям          м. Нової Каховки, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Каховського та Нововоронцовського районів, які забезпечували ефективну роботу підприємств і сплачують належно податки та збори" - зазначила Галина Серебрянська.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы