Нова Каховка | 17 Липня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-10-05 » Новини

» Відбулося засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради

Відбулося засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради

З метою якісного здійснення соціального захисту прав та законних інтересів дітей, під головуванням заступника міського голови Сироватка В.М. 03 жовтня 2017 року проведено чергове засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

Учасники наради заслухали та обговорили наступні питання порядку денного:
стан підліткової злочинності за період 9 місяців 2017 року;
організація інформаційно-роз’яснювальної, профілактичної роботи з питань попередження вчинення насильства, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми;
здійснення контролю за дотриманням законодавства України про працю неповнолітніх;
результати проведення інвентаризації та оцінки придатності житла, яке на праві власності або користування належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.
Відповідно до інформації, наданої інспектором поліції відділу молодіжної превенції Новокаховського ВП ГУНП Ющенко Л.М., загальний рівень підліткової злочинності зменшився. В той же час на території Новокаховської міської ради неповнолітня особа за розміщення в соціальних мережах матеріалів, що містили заклики до сепаратиських дій, засуджена до позбавлення волі з іспитовим строком. Тому, відповідно до рекомендацій координаційної ради у справах дітей, навчальним закладам різного рівня акредитації запропоновано приділити особливу увагу роз’ясненню чинного законодавства підліткам щодо недопущення вчинення протиправних дій, особливо стосовно посягання на територіальну цілісність України.
Окремо було наголошено на необхідність підвищення ефективності роботи щодо попередження втягнення дітей у небезпечні віртуальні ігри.

Відповідно до графіку перевірок навчальних закладів різного рівня акредитації служби у справах дітей були здійснені перевірки стану виховної роботи, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у гуртожитках професійно-технічних та вищих навчальних закладах. За підсумками результатів проведених перевірок була високо оцінена робота вихователя гуртожитку Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» Серебрякової З.А.
Після активного обговорення питань прийняті рекомендації, які будуть направлені відповідним відділам, службам, що працюють в інтересах дітей, та на адресу навчальним закладам різного рівня акредитації до виконання.


Служба у справах дітей
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами