Новая Каховка | 16 Июля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-09-05 » Новости

» Про роботу адміністративної комісії

Про роботу адміністративної комісії

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради 29 серпня 2017 року провела чергове засідання на якому розглянула 66 справ про адміністративні правопорушення.
Громадянами порушуються правила користування житловими будинками та житловими приміщеннями – стаття 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення, розглянуто 55 справ, накладено стягнень у вигляді штрафів на суму 2,3 тис.грн. Громадяни вчасно не сплачують житлово-комунальні послуги, в наслідок чого нарощуються борги до сум, які за один раз погасити не можливо, тим самим позбавляють себе і свою сім’ю права на отримання державної допомоги – субсидії. Ті ж громадяни яким субсидія нарахована не сплачують обов’язковий платіж вважаючи, що субсидія покриє всі платежі. Також хочеться зазначити, що громадянам необхідно особисто і постійно контролювати нарахування, які здійснюють комунальні підприємства міста ("НК Екосервіс", "Міський водоканал", "НК гуртожиток", НК ЖЕУ", "Основа") Ставити до відома комунальні підприємства про зміни у складі сім’ї, так як вони не мають такої інформації.
На території міста Нова Каховка діють Правила благоустрою території міста, які затверджені рішенням сесії міської ради від 09 грудня 2011 року № 471. За порушення цих Правил передбачена відповідальність згідно зі статтею 152 Кодексом України про адміністративні правопорушення. За цією статтею комісія розглянула 10 справ і наклала стягнень на суму 4,0 тис.грн. Відповідальність за порушення Правил благоустрою міста несуть суб’єкти господарювання всіх форм власності, громадяни, а також посадові особи, уповноважені здійснювати контроль за станом благоустрою.
Підприємці не дотримуються вимог щодо належного утримання прилеглої території до об’єктів, щоденного прибирання. Прилеглою територією, згідно Правил є територія у радіусі 15 метрів від стіни або огорожі. На територіях не здійснюються роботи по скошуванню трави, знищенню бур’янів, не прибирається опале листя, не встановлюються урни для збору сміття, не укладаються договори по наданню послуг з вивезенню сміття та не проводиться оплата таких послуг.
Громадяни міста викидають сміття у невстановлене місце, самовільно без оформлення належного дозволу зносять зелені насадження.
Також, на території міста порушуються правила торгівлі, в частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів не повнолітнім (частина 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Порушуються Правила додержання тиші в громадських місцях (стаття 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Згідно Правил в нічний час з 22:00 до 8:00 години ранку, забороняється: гучне слухання музики, крики, співи, створення шуму при використанні виробничого обладнання та інструментів, вибухових матеріалів, піротехнічних виробів та таке інше. Проведення ремонтних та будівельних робіт в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях, підприємствах торгівлі та громадського харчування і тому подібне, без попередження мешканців прилеглих житлових будинків, житлових приміщень про початок робіт і час їх завершення, забороняється робити з 21:00 до 8:00 години, а у святкові і неробочі дні цілодобово. Громадянам, яким заважає будь який шум створений у заборонений час необхідно звертатись до міського відділу поліції за телефоном 102 або письмово. По факту порушення складається адміністративний протокол та оформляється справа, яка направляється на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті.
Шановні мешканці міста, якщо у Вас виникають питання щодо порушення суб’єктами господарювання всіх форм власності, фізичними особами – підприємцями та громадянами діючого законодавства звертайтесь до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради (кабінет 103 або за телефоном 4 55 78).


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы