Новая Каховка | 16 Июля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-09-04 » Новости

» Делегація новокаховських депутатів перебуває з візитом у Франції (Оновлено)

Делегація новокаховських депутатів перебуває з візитом у Франції (Оновлено)

Вже багато років Нова Каховка підтримує теплі дружні стосунки з французьким містом-побратимом Сент-Етьєн-дю-Рувре.   
На початку нинішнього року, в останні зимові дні французька делегація у складі заступника мера мадам Рено, президента Комітету поріднення Жака Дютея та президента асоціацї «Дружба» Жанін Лебре   відвідувала наше місто з нагоди святкування 65-річчя Нової Каховки.

Щира та гостинна зустріч лишила у нормадських друзів лише приємні враження. І, покидаючи місто, вони дуже сподівалися на зустріч з новокаховчанми вже у Франції.
І от візит не змусив чекати надто довго. Днями делегація з Нової Каховки вирушила до мальовничої Франції. До її складу увійшли секретар міської ради Олександр Лук’яненко, депутати Віталій Перетятько, Сергій Хоменко, Наталія Марченко, Сергій Сліпий, Олександр Афанасьєв, Олена Іщенко.

За кілька днів новокаховчани відвідали найвідоміші місця та пам’ятки Парижа, Руана, та, звичайно, зустрілися з гостинними та дружелюбними мешканцями і керівництвом Сент-Етьєн-дю-Рувре.
Не обійшлось без подарунків. Наші візитери пригостили французів елітними напоями ПАТ «ДМК «Таврія», які вже давно відомі за межами України, вручили національне вбрання – вишиванку ручної роботи – меру міста-побратима Жакіму Муазу, а також презент нинішньому голові асоціації «Дружба».

Мали нагоду поспілкуватися депутати і з екс-очільником Сент-Етьєн-дю-Рувре Юбером Вюльфраном.
Крім того, новокаховчани долучились до відзначення 73-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників. Разом з нормандцями   новокаховчани поклали вінки до пам’ятника загиблим та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Попереду наших земляків чекає ще багато зустрічей та цікавих візитів, про які вони обов’язково розкажуть нам вже за кілька днів, після повернення з гостинного нормандського містечка-побратима. А зараз до вашої уваги світлини, якими делегація люб’язно поділилась з«НК online».
Матеріали Нова Каховка Onlne


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы