Новая Каховка | 18 Июня 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-08-04 » Новости

» В спекотні дні і запитання відповідні

В спекотні дні і запитання відповідні

Попередження медиків щодо зростання інфекційних захворювань не безпідставні в ці спекотну пору, а споживачі телефонують, пишуть здіймають галас, не даремно:

? – В магазині продають яйця-погремушки за ціною 0.90грн. Це не свіжа продукція. Гроші повернули і все, яйця лишились на прилавку. До кого достукатись?
Перевірка свіжості яєць здійснюється спеціальним приладом для просвічування яєць - овоскопом. У свіжого яйця при огляді за допомогою овоскопа вміст не темний, майже прозорий, а жовток менш помітний, ніж у старого. Але в кого при собі не має такого пристрою, радимо скористатись порадами:
- гарненько потрясіть яйце в руці, якщо відчуваєте, що жовток зміщується з боку в бік, то таке яйце краще викинути;
- опустіть яйце у воду, свіже яйце залишиться на дні, старе – спливе;
- свіжі яйця варені чистяться гірше, ніж старі, а від несвіжих шкаралупа відстає легко.
- покладіть яйце на рівну поверхню на стіл і сильно прокрутіть його, свіже яйце не буде крутитися взагалі, а ось несвіже яйце обертається вільно;
- свіже яйце важче несвіжого, але не всі здатні визначати свіжість яєць по вазі...
-термін придатності столових яєць - 25 діб;
- не купуйте яйця на вулиці ані з землі ані з лотків.
Перевірки по дотриманню правил торгівлі в частині терміну та умов зберігання продукції проводить Держпродспоживслужба за письмовою скаргою споживача. Але Ви чомусь не пишете, оскаржуючи все по телефону.

? – Придбала в спеціалізованому магазині рибу, а чек мені видати відмовляються. Моя наполегливість змусила продавців виписати чек за підписом директора. Що це за новини? Я ж не на ринку скупляюсь, де у випадку чогось і претензію не пред’явиш, це ж магазин.
- Звісно Ви прави, та й на ринку повинні видавати чеки на вимогу покупця, а в магазині тим паче. Не дотримання продавцем чи ігнорування ним правил обслуговування може стати підставою накладання штрафних санкцій з боку Інспекції і знов таки лише за письмовою заявою споживача.

? – Придбала в продмаркеті 200грм. салату з баклажанів, вдома вирішила скуштувати, а вий має не приємний не свіжий запах. Магазин відмовився повернути гроші, мовляв не відомо як я його зберігала до часу куштування. Я купувала його щоб їсти а не зберігати.
- Термін зберігання салатів занадто малий йдеться на часи, з урахуванням інгредієнтів приготування страви. На вулиці спека і перевірити через який термін салат потрапив на Ваш стіл, дуже складно. Якщо купуєте салати в магазині нюхайте відразу, майте при собі охолоджувальні судочки і терміново до холодильника, якщо страви на пізніший термін куштування. Порад багато, та самий перевірений – готувати самому з відомих по якості продуктів.

? – Ковбаса, яку я придбала в магазині мала не приємний зеленкуватий відтінок, це я помітила нарізаючи її. В магазині мені повідомили якщо не воняє то свіжа. Як з’ясувалось під час конфлікту, на продукті навіть дата виготовлення відсутня. Продавець обізвала мене як змогла, швирнула на прилавок гроші і все ні обіцянок ні пробачень тобі, як у тій пісні.
- М’ясопродукти в обов’язковому вигляді повинні мати дату виготовлення та термін придатності, або відмітку про кінцевий термін вживання. До того ж супроводжуються посвідченнями якості. Не купуйте не марковану продукцію, це випадки роботи не добросовісного виробника.


Інспекція у справах
захисту прав споживачів


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы