Новая Каховка | 21 Июля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-08-02 » Новости

» Підвищення енергоефективності – запорука енергетичної незалежності України

Підвищення енергоефективності – запорука енергетичної незалежності України

Україна, яка споживає більше 60–70 % імпортних енергоресурсів, хоча є однією з енергозалежних країн Європи. Найбільше цьому сприяє їх неефективне використання , що загрожує національним інтересам та національній безпеці країни. Тому вирішення питань енергозбереження та енергоефективності є одним з першочергових в умовах енергетичної кризи в країні.
Енергоефективність означає раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічного використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів та дотриманні вимог збереження навколишнього середовища. В Україні, як і в більшості європейських країн, понад 30% кінцевої енергії споживається будинками. Це найбільший сектор національної економіки з точки зору енергоспоживання, за яким ідуть промисловість і транспорт.
Для населення – це значне скорочення комунальних витрат, для країни – економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості, для екології – обмеження викидів парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній – зниження витрат на паливо і необґрунтованих витрат. Крім того, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) розроблений і затверджений Постановою КМУ Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів». Будь-яке ОСББ, ЖБК та фізична особа можуть звернутися за кредитом до одного з банків, який уклав договір про співпрацю з Держенергоефективності.
Банк надає кошти, проводяться відповідні роботи в будинку (квартирі), підрядник надає документи про проведення цих заходів (акт виконаних робіт, рахунки-фактури тощо). Ці документи подаються до банку, банк через зведений реєстр позичальників надає інформацію про відповідний кредит та виконану роботу Держенергоефективності, тоді Агентство повертає належний відсоток тілу кредиту. Цей механізм спрощує надання державного відшкодування: відсутні конкурсний відбір та проведення експертиз для бажаючих отримати державну підтримку, треба лише надати пакет відповідних документів. При цьому термін відшкодування зменшився з двох років до двох місяців.


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы