Новая Каховка | 19 Июня 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-07-14 » Новости

» Театральна феєрія

Театральна феєрія

Літній сезон 2017 року ознаменувався відкриттям нової епохи в культурному житті міста. Останнє десятиріччя Нову Каховку оминало високе театральне мистецтво - відсутність великої сцени міста давалась в знаки поціновувачам театральних вистав. Довгоочікувана подія відбулась у червні. На розсуд новокаховчан були представлені фантасмагорія М.Булгакова «Майстер і Маргарита», комедія «Чоловіки не танцюють стриптиз», дитяча вистава «Малюк та Карлсон» у виконанні акторів полтавського незалежного театру. Режисери постанов Валерій Бєлякович та Дмитро Рачковський.
Не зважаючи на здебільшого інтернетний перебіг сучасного життя квитки були розкуплені заздалегідь до початку театральних дійств. Бажаючих опинитися у тенетах Мельпомени було набагато більше ніж місць в залі.
Вишукані прозаїчні візії, історично-поетична символіка й завершені образи, сміливий творчий експеримент із грою світла й тіней, декораціями, сценічними мікрофонами, безпосередність персонажів дитячого дійства справили гарне враження на присутніх. Не вибагливі до театральних подій новокаховчани мали змогу доторкнутись до різних інсценізаційних жанрів, під час антрактів обмінятись враженнями, відчути себе невід’ємною частиною культурного загалу міста.
Музичний супровід, професійна гра акторів, сценічні образи, колористика та невибагливі декорації з яскравою індивідуальною ноткою склалися в єдину картину кожної вистави. Глядачі відкрили для себе нові почуття, сприйняття у відображенні творчих дарунків полтавчан.
Реквізити і оригінальні декорації містили у собі сюрреалістичну тенденційність, що пояснювалась жанром вистави «Мастер і Маргарита». Робота акторів комедії «Чоловіки не танцюють стриптиз», побудована на типажах, не залишила без відгуків не тільки жінок, але й чоловіків, яких в залі було чимало. Під час перегляду дитячої вистави «Малюк та Карлсон» дітлахи з дорослими поринули в атмосферу доброї казки, якої так не вистачає нашій сучасності.
Тож театральне дійство має право на життя в нашому місті, яке виховує нові покоління творчих талантів, викликає в молоді естетичні почуття та формує культуру мови, поведінки.
У вирії нашого життя неодмінно треба залишати місце приємним подіям, гарним враженням та чудовим експериментам. Кожному небайдужому театр надає можливість розкрити свій талант: в емоціях, в почуттях; та перегорнути ще одну кольорову сторінку свого існування. А всіх, хто мав змогу доторкнутись до згаданих театральних подій, вітаємо з початком нового часу в культурному житті новокаховчан та гостей міста!
До нових театральних зустрічей!


Відділ культури і туризму


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы