Новая Каховка | 21 Апреля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-07-14 » Новости

» Для фахівців – оцінювачів є робота. Приходьте до РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

Для фахівців – оцінювачів є робота. Приходьте до РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, який відбудеться 28.07.2017 року.
Визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладанні договорів оренди:
1. Об’єкт: склади №№ 3,4, підвал та туалет загальною площею 760,9 кв. м, що перебувають на балансі Аварійно – рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області за адресою: Херсонська обл., Білозерський район, с. Благодатне (Петрівське).
2. Об’єкт:
- приміщення в будівлі гуртожитку (основна лікувальна споруда) площею 24,5 кв. м;
- приміщення в будівлі лазні-пральні площею 18,2 кв. м;
- приміщення в будівлі лікувально-виробничої майстерні площею 16,5 кв. м;
- приміщення в будівлі лікувально-виробничої майстерні площею 17,8 кв. м;
- приміщення в будівлі поліклініки площею 21,3 кв. м;
- приміщення в будівлі ПВЧ площею 19,3 кв. м;
- приміщення в будівлі гуртожитку площею 21,8 кв. м;
- приміщення в будівлі ДІЗО площею 14,7 кв. м;
- приміщення в будівлі лікувально-виробничої майстерні площею 19,8 кв. м;
- приміщення в будівлі старого штабу площею 15,6 кв. м;
- приміщення в адмінбудівлі площею 23,2 кв. м, що перебувають на балансі Державної установи "Херсонська виправна колонія (№61) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня" за адресою: м. Херсон, вул. Дружби, 4.
3. Об’єкт: фруктосховище загальною площею 836,7 кв. м та будівля винного цеху загальною площею 459,8 кв. м, що перебуває на балансі ДП «Степовий ім. В.М. Виноградова філіал УкрНДІЛГА» за адресою: м. Олешки, дослідне лісництво.
4. Об’єкт: службове приміщення площею 4,0 кв. м першого поверху будівлі, яка перебуває на балансі РСЦ МВС в Херсонській області за адресою: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 12.
5. Об’єкт: службове приміщення площею 4,0 кв. м першого поверху будівлі, яка перебуває на балансі РСЦ МВС в Херсонській області за адресою: м. Генічеськ, вул. Відродження (Петровського), 170.
6. Об’єкт: частина холу площею 7,0 кв. м четвертого поверху адмінбудівлі, яка перебуває на балансі філії «Херсонський обласний автомобільно-учбовий комбінат» УДП «Українського державного підприємства по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс» та розташована за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 46.
Визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договорів оренди:
1. Об’єкт: частина ліфтового холу площею 10,0 кв. м на шостому поверсі навчального корпусу № 1, що перебуває на балансі Херсонського державного університету за адресою: м. Херсон, вул. Університетська, 27.
2. Об’єкт: частина нежитлового приміщення загальною площею 14,17 кв. м на першому поверсі будівлі учбового корпусу № 3, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 22.
Докладну інформацію читайте в газеті «Відомості приватизації» від 10.07.2017 року № 53 (1073).

Аналітична довідка про управління КПД товариств, підпорядкованих Регіональному відділенню, що розташовані на території Херсонської області

Протягом І півріччя 2017 року представниками Регіонального відділення забезпечено участь та проголосовано відповідно до виданих завдань на голосування в 5-ти оголошених загальних зборах акціонерів, а саме: ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Виробництво «Технік», ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20», ПрАТ «Херсон-Діпромісто» та ПАТ «Червоний чабан».
Регіональним відділенням забезпечено обрання представників держави до складу наглядових рад у наступних товариствах: ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Виробництво «Технік», ПАТ «Червоний чабан» та ПрАТ «Херсон-Діпромісто».
За результатами проведених загальних зборів ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Виробництво «Технік», ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» акціонерами, у зв`язку з внесеними змінами до Закону України «Про акціонерні товариства», прийнято рішення про зміну типу товариств.
Крім того, за наполегливою ініціативою Регіонального відділення загальними зборами акціонерів ПрАТ «Херсон-Діпромісто» прийнято рішення про відрахування 75% чистого прибутку, отриманого за 2016 рік на виплату дивідендів, пропорційно розміру державної частки. Вказані кошти в повному обсязі у встановлений законодавством термін перераховано до Державного бюджету України.
З метою забезпечення надходжень грошових коштів від приватизації державного майна до Державного бюджету України та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 роках», Регіональним відділенням проведено ретельну підготовку до продажу на аукціонах на фондових біржах пакетів акцій наступних товариств: ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Виробництво «Технік», ПрАТ «Херсон-Діпромісто», ПАТ «Червоний чабан», ПАТ «Херсонводбуд» та ВАТ «Генічеський машинобудівний завод».
Так, в результаті проведених заходів щодо пошуку потенційних інвесторів реалізовано пакет акцій ПАТ «Червоний чабан» на суму майже 400 000 гривень. Кошти в повному обсязі у встановлений законодавством термін перераховано до Державного бюджету України. Регіональним відділенням здійснено переказ цінних паперів покупцю.
Регіональне відділення, в межах повноважень, продовжує реалізацію завдань щодо наповнення Державного бюджету України та підвищення соціально-економічної ефективності виробництва шляхом залучення приватних інвесторів.

Результати діяльності у сфері орендних відносин

Станом на 01.07.2017 року відповідно до даних ІППС "Етап-Оренда" Регіональним відділенням обліковується 417 чинних договорів оренди державного майна, розташованого на території Херсонської області, та 18 договорів оренди, за якими Регіональним відділенням погоджено розмір плати за оренду державного майна.
Протягом січня-червня до державного бюджету України забезпечено надходження коштів від оренди державного майна у розмірі 3098,6 тис. грн. (у тому числі 1,5 тис. грн за договорами оренди АР Крим).


Регіональне відділення Фонду
державного майна в Херсонській області,
АР Крим та м. Севастополі


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы