Новая Каховка | 19 Июня 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-07-12 » Новости

» Патронатне виховання - нова форма сімейного влаштування дітей які опинились в складних життєвих обставинах

Патронатне виховання - нова форма сімейного влаштування дітей які опинились в складних життєвих обставинах

10 липня 2017 року спеціалістом міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради було проведено захід в міському центрі зайнятості для безробітних громадян, які перебувають на обліку. Метою даного заходу було ознайомлення людей з видами сімейного влаштування дітей і їх відмінності: усиновлення, опіку чи піклування, прийомна сім’я, патронат. Спеціалістом центру більше уваги було прикуто саме до патронатного виховання, адже ця форма влаштування дитини в родину є достатньо новою.
Законом України від 26.01.2016 № 936-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми” запроваджено інноваційну послугу підтримки сімей з дітьми – патронат над дитиною. Запровадження патронатних сімей — це шанс надати якісну допомогу дітям, які опинились у біді. Щоб втілити цю ідею у життя, необхідно знайти людей, які мали б можливість і, головне, бажання спробувати себе у ролі патронатних батьків.

Патронатна сім`я – це тимчасова сім`я для дитини, що має мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Це звичайна квартира або будинок, де дітьми опікуються вихователі. У цей час соціальні працівники працюють із батьками щодо повернення цих дітей у власну родину.
Сучасна державна політика у сфері захисту прав дітей спрямована на те, щоб узагалі відійти від виховання дітей в закладах інтернатного типу, тому що дитина повинна виховуватися в сім`ї. Термін перебування дитини в сім`ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.
Якщо Ви сім`я, яка має позитивний досвід власних дітей (дорослих або підліткового віку), проживаєте на території Новокаховської міської ради на спільній (власній чи орендованій) житловій площі, маєте вишу освіту й небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся за інформацією, як тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы