Новая Каховка | 21 Апреля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-07-12 » Новости

» Відкриття клубу у селі Піщане

Відкриття клубу у селі Піщане

В селі Піщаному 8 липня 2017 року була радісна метушня – всі гуртом, невеличким селом у 200 мешканців, готувалися до хвилюючої події. Адже тепер у селі буде новенька сцена і простора глядацька зала, облаштована бібліотека, затишна кімната зі справжнім каміном, комп’ютерна зала. І все це у новенькому, практично відбудованому заново сільському клубі, який відтепер і клубом вже не назвеш. Тепер це – Будинок культури, який безперечно стане центром духовності.
Важливість події розуміли і поважні гості, завдяки яким вона і відбулася. До Піщаного того дня з подарунками прибули міський голова Володимир Коваленко і його заступник Володимир Сироватка, начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна, голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий та його заступник Алла Щербина, керуюча справами Олена Радченко, голова Райської сільської ради Іван Коваль, депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Анна Кліщевська.
Міський голова Володимир Коваленко і голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий разом з маленькими мешканцями села перерізали стрічку, і потік схвильованих і щасливих мешканців села та гостей спрямувався до новенької будівлі. Юні артисти села урочисто привітали односельчан і гостей, дехто не міг стримати сліз – настільки радісною була ця подія.
Сільський клуб завжди був для людей місцем духовного збагачення. Адже сюди поспішали на святкові концерти і урочистості, на перегляд кінофільмів і на танці. Тут підростали місцеві таланти, тут роками зберігалася унікальна творча скарбниця цього маленького дружного села. Пам’ять про ці події зберігають світлини. А таланти місцевих майстринь добре відомі за межами села. Найкращі вироби були представлені на святковій виставці, що розташувалася у приміщенні клубу.
Але сам осередок культури, його будівля з роками почала руйнуватися, і все більше потребувала ремонту. Вперше відвідавши Піщанський клуб, міський голова Володимир Коваленко одразу звернув на це увагу, і пообіцяв – у кожному селі та селищі Новокаховської міської ради буде оновлено клуби, і кожен творчий колектив матиме все необхідне для репетицій та виступів. Нелегкий шлях оновлення Піщанського клубу і виконані обіцянки міського голови пригадали і на відкритті. Вітаючи піщанців з подією, міський голова Володимир Коваленко сказав: «В Піщаному живуть талановиті люди. В селі, де трохи більше 200 мешканців, є чудові творчі колективи, бібліотека, тож тут неможливо без клубу. Ми довго до цього йшли. Змінювалися голови, склад рад. Настав період, коли з’явилося більше грошей, а депутатів об’єднала господарська, а не політична діяльність. Це та основа, яка дає можливість господарювати. Адже ми господарі, а не політики. І для нас важливо створити умови життя для людей. Перший клуб ми відремонтували в Обривках, потім – Нові Лагері, тепер – Піщане. Триває ремонт будинку культури у Дніпрянах. І з цього й починається порядок і розвиток нашої України – з таких маленьких сіл та селищ, де покращується життя людей. Моє серце переповнене радістю. Бо, що може бути краще, ніж добре зроблена справа. Вона відповідає нашому українському духу – ми завжди були толерантними, працьовитими і відповідальними. Цей оновлений клуб – тому підтвердження. На своїй землі ми господарі, і лише ми, наші діти та онуки можуть змінити життя в Україні на краще. Подяка всім – хто вірив, хто планував, хто підтримав, і хто виконав цю роботу. Зі святом!»
З хвилюванням вітав господарів свята голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий. Подякував всім, хто був причетний до оновлення клубу – міському голові, депутатам, особливо Сергію Хоменку, який майже щодня приїздив на будівництво і за власні кошти під’єднав Інтернет – тепер це не сільський клуб, а Будинок культури з Інтернетом. В одному з приміщень є намір відкрити комп’ютерний клуб для відпочинку. Подякував депутатам Дніпрянської селищної ради – всі підтримали рішення про виділення коштів. Подякував будівельникам на чолі з Олександром Найдьоновим. «В ті моменти, коли я хотів трошки заощадити, він казав: «Я так будувати не буду. Або будуємо так, як потрібно, або шукай інших.» - І тому побудували так, як потрібно. Від міського голови Володимира Коваленка і депутатів Новокаховської міської ради клуб отримав новенькі колонки. А від Дніпрянської селищної ради у подарунок – ноутбук і підсилювач.
На сцені виступили як місцеві таланти, так і творчі колективи сусідніх сіл та селищ – Нових Лагерів, Корсунки, Маслівки, Обривок, Дніпрян, гості свята. Були подарунки, щирі побажання і привітання. Пригадали всіх, хто в різні роки працювали завідуючими клубу: Євгенія Петрівна Дуденко, Ольга Дмитрівна Євтушенко, Лідія Григорівна Феденко, Василь Дмитрович Голуб, Людмила Олександрівна та Анна Олександрівна Миронови, Ольга Олександрівна Кобзар, Анжела Володимирівна Фадєєва. З вітальним словом звернулась до односельців бібліотекар Піщанської бібліотеки Тетяна Анатоліївна Грек, яка особливо раділа не лише відкриттю новенького клубу, але й оновленій бібліотеці. «Дуже радію зі всіма вами. Дякую Володимиру Івановичу, бо коли я прийшла працювати до бібліотеки – він був першим, хто подарував нам дитячі енциклопедії. Спасибі Наталії Сергіївні Зарудній – завжди підтримувала. Подяка всьому колективу міської центральної бібліотеки і директору ЦБС Людмилі Петровій, які завжди допомагали, чим могли. Разом з завідуючою нашим Будинком культури Оленою Луговською маємо зробити все, щоб цей заклад став справжнім осередком культури нашого села. Оновилися фонди, прийшло багато нових книжок. Тож запрошуємо всіх до світу книги». Тетяна Грек подарувала присутнім на святі власну поезію, присвячену рідному селу.
Особливо урочисто зустрічали на святі будівельників на чолі з Олександром Найдьоновим, які майже дев’ять місяців працювали над оновленням клубу. Їх запросили на сцену і вручили подяки та подарунки. Олександр Найдьонов від усіх колег сказав: «Ми намагались зробити, як вміємо. А погано ми просто не вміємо. Тому люди добрі, беріть і користуйтесь. Будьте щасливими в цій будівлі».
У привітанні піщанців з визначною подією начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна зазначила: «Піщане – село, яке дуже багате традиціями. Пригадала Зіту Едуардівну Кобзар – маму нинішнього директора клубу Олени Луговської. Своїм донькам вона привила любов до культури. Вони стали її послідовниками, працювали в бібліотеці, а нині в клубі.» Привітала Надію Михайлівну Довгу – рукодільницю, народну майстриню, яка брала участь в багатьох виставках. Її руками вишиті ікони, рушники, і нові сорочки колективу Піщанського сільського клубу, які вони вперше одягнули на свято. За свою творчість майстриня отримала Грамоту від відділу культури і туризму.
Міський відділ сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, в особі головного спеціаліста Анни Кліщевської, підготував подарунки на дозвілля – м’ячі та набори для гри в настільний теніс, - з побажаннями щастя, здоров’я, натхнення в роботі, взаємопорозуміння, здійснення планів.
Голова Райської сільської ради Іван Коваль і директор Маслівської школи Оксана Ковш, голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий та його заступник Алла Щербина, депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко, вітали з визначною для села подією, яка подарує радість творчості на багато років вперед.
Всі маленькі артисти – учасники святкового концерту – отримали солодкі подарунки від міського голови Володимира Коваленка і депутата міської ради Сергія Хоменка. А потім усією великою громадою пригощалися смачними українськими стравами, співали пісень, а для молоді на новенькому майданчику біля клубу було влаштовано дискотеку.
Вітаємо піщан з подією! Нехай найкращі, найсвітліші події вашого села відбуваються у стінах новенького клубу!
         
         
Відділ культури і туризму

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы