Новая Каховка | 19 Июня 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-07-12 » Новости

» Інформація управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка

Інформація управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка

Шановні громадяни!

Нагадуємо, що розмір вашої майбутньої пенсії залежить від величини страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески. В страховий стаж включаються періоди, за які щомісяця і у повному обсязі сплачені страхові внески у сумі не менше мінімального страхового внеску, обчисленого з мінімальної заробітної плати.
Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень.
Для контролю нарахованих та сплачених внесків работодавцем пропонуємо зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає змогу спростити доступ до відомостей про застраховану особу та пенсійні виплати.
Довідки за тел. 9-09-40.

Пенсії інвалідам III групи

Згідно Закону України “Про пенсійне забезпечення”, пенсії інвалідам III групи, якщо інвалідність настала внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання, призначаються незалежно від стажу роботи.
Інвалідність вважається такою, що настала внаслідок трудового каліцтва, якщо нещасний випадок, який спричинив інвалідність, стався (крім випадків протиправного діяння):
а) при виконанні трудових обов’язків (у тому числі під час відрядження), а також при здійсненні будь-яких дій в інтересах підприємства або організації, хоча б і без спеціального доручення;
б) по дорозі на роботу або з роботи;
в) на території підприємства, організації або в іншому місці роботи протягом робочого часу (включаючи і встановлені перерви), протягом часу, необхідного для приведення в порядок знарядь виробництва, одягу тощо перед початком або після закінчення роботи;
г) поблизу підприємства, організації або іншого місця роботи протягом робочого часу (включаючи і встановлені перерви), якщо перебування там не суперечило правилам внутрішнього трудового розпорядку;
д) при виконанні державних або громадських обов’язків;
е) при виконанні дій по рятуванню людського життя, по охороні державної, колективної та індивідуальної власності, а також по охороні правопорядку.
Пенсії по інвалідності внаслідок загального захворювання призначаються при наявності такого стажу роботи на час настання інвалідності:

Стаж роботи (в роках)

До досягнення 23 років                                       1
від 23 років до досягнення 26 років                   2
від 26 років до досягнення 31 року                   3
від 31 року до досягнення 36 років                   5
від 36 років до досягнення 41 року                   7
від 41 року до досягнення 46 років                   9
від 46 років до досягнення 51 року                   11
від 51 року до досягнення 56 років                   13
від 56 років до досягнення 61 року                   14
від 61 року і старші                                             15

Особам, які стали інвалідами внаслідок загального захворювання в період роботи або після її припинення до досягнення 20 років, пенсії призначаються незалежно від стажу роботи.
Розмір пенсії по інвалідності інвалідам III групи складає 40 відсотків заробітку. Якщо у інваліда є трудовий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, в тому числі на пільгових умовах, то пенсія по інвалідності призначається у розмірі пенсії за віком.

Пенсійний фонд консультує:

За який час до досягнення пенсійного віку особа може звернутися в органи Пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії за віком?
Пунктом 1.6 Порядку подання та оформлення документів для призначення ( перерахунку) пенсій відповідно до закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за № 1566/11846, передбачено, що звертатися щодо призначення пенсії можна в будь-який час після виникнення права на пенсію, але не раніше як за місяць до досягнення пенсійного віку.

На підставі яких документів підтверджується період отримання допомоги у зв’язку з безробіттям?
Згідно з Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за № 1566/11846 період отримання допомоги у зв’язку з безробіттям підтверджується до 01.01.2010 р. на підставі записів у трудовій книжці, а починаючи з 01.01.2010-го – з реєстру застрахованих осіб за інформацією відділу персоніфікованого обліку.

До 2014 року відпрацював на наукових посадах 15 років і на посадах державної служби сім років. Чи маю я право на призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу»?
Пунктом 12 розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 10.12.2015 № 889- VIII 2 Про державну службу» визначено право осіб, які на день набрання цим Законом чинності мають, зокрема, не менш ніж 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, що визначені статтею 25 Закону України від 16.12.1993 № 3723-XII “Про державну службу» (далі - Закон № 3723-XII) та актами Кабінету Міністрів України, на призначення цієї пенсії відповідно до статті 37 цього Закону.
Зважаючи на відсутність у Вас необхідного 20-тирічного стажу роботи на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, права на пенсію державного службовця Ви не маєте.
Крім того, стаж наукової роботи не зараховується до 20-річного стажу, який дає право на пенсію відповідно до статті 37 Закону № 3723-XII.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы