Новая Каховка | 21 Апреля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-06-16 » Новости

» Інформація Новокаховської ОДПІ

Інформація Новокаховської ОДПІ

Бажаєте стати «підприємцем-спрощенцем» - подайте заяву до 15 червня

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє платникам податків, що для переходу на спрощену систему оподаткування необхідно до 15 червня 2017 року подати до ДПІ за місцем реєстрації відповідну заяву та розрахунок доходу за попередній календарний рік.
Заяву можна подати особисто або через уповноважену особу, надіслати поштою або за допомогою засобів електронного зв’язку.
Новостворені суб’єкти господарювання повинні до кінця місяця, у якому відбулася державна реєстрація, подати заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи. Вони вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.
Суб’єкти господарювання, які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали до ДПІ за місцем реєстрації заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

На податковому обліку в Новокаховській ОДПІ 9 322 платника єдиного податку

Спрощена система є досить поширеною серед представників бізнесу Нової Каховки. На цій системі оподаткування станом на 01.06.2017 перебуває 9322 суб’єкта господарювання з них: 1384 юридичних осіб(в т.ч. 281 у м. Нова Каховка) та 7938 фізичних осіб (в т.ч. 2850 у м. Нова Каховка), а це більше 60 відс. всіх новокаховських платників, які знаходяться на обліку в інспекції.
Новокаховська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року встановлено ставки єдиного податку для платників 1 групи у відсотках до розміру прожиткового мінімумудля працездатних осіб, встановленого на 1 січня 2017 року (1600,00 грн.), 2 групи – у відсотках до розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня 2017 року (3200,00 грн.).
Тобто у 2017 році для І групи (фізичні особи) встановлена фіксована ставка у межах до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (до 160,00 грн.), для ІІ групи (фізичні особи) – 20% від мінімальної зарплати (до 640,00 грн.).
Для ІІІ групи (фізичні та юридичні особи) ставки не змінились. Як і в 2016 році, у 2017 році для ІІІ групи (платників ПДВ) ставка становить 3%, для ІІІ групи (неплатників ПДВ) – 5%.

Внесені зміни до декларації p акцизного податку та акцизної накладної

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє, що наказами Міністерства фінансів України від 24.04.2017 №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядок заповнення та подання декларації акцизного податку» та від 24.04.2017 р. №452 «Про затвердження Змін до форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального» затверджено зміни до:
- форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку;
- форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального.
Накази набрали чинності з 06.06.2017 з дня їх офіційного опублікування в «Офіційному віснику України» №44.

Про легалізацію зайнятості та заробітної плати

У нинішніх умовах проблемною залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни-суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись вимог чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким чином роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу. Це робиться роботодавцями для того, щоб мiнімізувати витрати та отримати максимальний прибуток. Такі працівники стають повністю беззахисними перед роботодавцями. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично. Працівник не має ніяких доказів для пiдтвердження дiйсного розміру своєї зарплати і трудового стажу. Роботодавець може платити працівнику стільки і до тих пір, скiльки вважає за потрiбне. Офіційно неоформлена на роботу людина ризикує залишитися без права на отримання соцвиплат та пенсії. Таким чином, нелегальна зарплата не лише зменшує надходження до міського бюджету та державних соцфондів, а й тягне за собою багато неприємностей і для самих працівників. І вирiшувати цю проблему треба спільними зусиллями - як державі, так і самим працівникам.
Тому, легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятостi - є одним з ключових напрямків роботи міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З початку поточного року членами робочої групи, до складу якої залучені представники: міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, Новокаховської об’єднаної державної податкової інспекції, правоохоронних органів, головного державного інспектора з питань праці, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,
Попри те, що робота міської робочої групи з питань легалізації оплати праці у цьому напрямку дуже важлива і необхідна, громадяни повинні зрозуміти, що їм теж варто підключитися до вирішення цієї проблеми.
Ніхто не зможе краще змусити роботодавців чесно платити зароблені гроші, як самі працівники, які повинні просто не погоджуватися на роботу за невигідними для себе умовами.
Суспільство має усвідомити, що легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

Рієлтери інформують податкову інспекцію про укладені договори

Суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані повідомляти контролюючий орган за місцем своєї реєстрації про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори про оренду нерухомості (п.п.170.1.6 п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України).
Форма Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) (далі – Інформація) затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 24.12.2013 №846. Подається вона за базовий звітний період, що дорівнює календарному кварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Суб’єкти господарювання, які надають посередницькі послуги з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані подавати Інформацію незалежно від того укладалися чи не укладалися у звітному періоді цивільно-правові договори про оренду нерухомості, за якими однією із сторін є фізичні особи.
За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы