Новая Каховка | 19 Июня 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-06-14 » Новости

» Джура виховує справжніх патріотів

Джура виховує справжніх патріотів

Одним із напрямків виховної роботи у ЗОШ № 6 (директор Л.Гайсенюк) є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління.
Протягом травня учні закладу прийняли участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово –патріотичної гри «Сокіл» (Джура) і вибороли І місце.
З 7 по 12 червня 2017 року рій «Спалах» на чолі з учителем «Захист Вітчизни» Коробейніковим Л. А. та ЗДНВР Немчиновою Л.М. взяли участь у ІІ (обласному) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), яка проводилася в с.Красне Скадовського району. У патріотичній грі брали участь 22 роя .
Програма обласного етапу   була різноманітна та насичена, яка проходила під гаслом «Душу-Богові, Життя- Україні, честь-собі». Учасники гри взяли участь у змаганнях та конкурсах військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування, а саме: «Впоряд» (стройова підготовка), «Смуга перешкод» – подолання перешкод на пересіченій місцевості, де ми посіли командне ІІ місце. «Чумацький шлях» – тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування. Рій «Спалах» виборов ІІІ місце, а джура Радченко Юлія стала першою в особистому заліку. У конкурсному змаганні «Рятівник» джури виконували теоретичні, практичні завдання з надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт. Рій «Спалах» ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6 посів ІІІ місце, а ройовий В.Фонін - І місце в особистому заліку.
Найзапекліша боротьба за перемогу точилась у конкурсі «Перетягування линви», де хлопці нашого рою посіли ІІІ місце.
За шість днів змагань учні нашої школи ще раз довели - ми виховуємо справжніх патріотів.
Адміністрація закладу   висловлює щирі слова подяки спонсору Артющик Ользі Петрівні за допомогу у придбанні одягу та туристичного спорядження, відділу освіти Новокаховської міської ради за допомогу в підготовці команди до змагань.


ЗОШ № 6


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы