Новая Каховка | 19 Июня 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-06-13 » Новости

» Завершив свою роботу мовний табір “English Summer ” у ЗОШ №5

Завершив свою роботу мовний табір “English Summer ” у ЗОШ №5

Завершив свою роботу мовний табір “English Summer ” у ЗОШ №5 (директор Нестерович В.Й.). У таборі було дві групи – учні 5-6 класів, та учні 7-8 класів. Вчителі англійської мови Шарапенко В.А., Гайдук І.О., Медведовська І.В. усі дев’ять днів вели дітей стежками англійської мови.
Напередодні Дня захисту дітей учасники табору відвідали Таврійський будинок культури, де подивилися прекрасну казку «Марья - краса» за участю дітей нашої школи. Головною героїнею була учасниця нашого табору Решетняк Олена (5-А).
На наступний день діти продовжили своє знайомство з прекрасним. Вчитель музики Іванина К.М. представила увазі відомий американський мюзикл «Cats». Діти із захватом дивилися відео-мюзикл.
У п’ятницю, вчитель англійської мови Гайдук І.О. провела з дітьми вікторину «To listen to each other», де діти перевірили свої знання мови на практиці. Найактивнішою у вікторині стала Грицина Вікторія (5-А клас).
На другому тижні вчитель фізкультури Лук’янець С.А. запросив дітей на веселу спортивну гру «Game with a ball». Змагалися дві команди – Crazy Team(5-6 клас) та Friends (7-8 клас). Перемогла, звичайно, дружба!
Під час проведення тренування “English Speakers”, яке провела вчитель Гайдук І.О., учасникам групи 7-8 класів довелося підключити всі свої уміння, і не тільки у знанні мови, а й пригадати, що вивчали на інших уроках у школі. Пригадали історію мови, географію, та логічне мислення. Не забули про знання англійської граматики.
Вчителі англійської мови Медведовська І.В. , Гайдук І.О. та Шарапенко В.А. провели гру-квест «Hide – and - sick» з учасниками обох груп. Діти розгадували шаради на англійській мові, шукали заховані завдання та склали побажання на майбутнє, яке потім приховали у садку. До завдань залучили інших вчителів школи, які з радістю допомогли дітям у пошуках.
Потім діти блукали коридорами школи, орієнтуючись на схему з напрямками (вч.Гайдук І.О., гра “Directions”), мандрували від корпуса до корпуса, намагаючись не схибити з маршруту.
І, ось настав останній день у таборі. Діти із вчителями пішли на екскурсію до міського парку, в якому весело провели час: грали у м’яча, «Піонербола», «Жабку», «Собачку», «Волейбол». Найактивнішими учасниками усіх ігор та квестів були Решетняк Олена (5-А клас) та Сидоркіна Анна (8-Б клас).Гайдук І.О. активно брала участь у всіх іграх дітей.
По дорозі до школи, діти провели гру-мандрівку «Find the place».
В останній день заступник директора Демченко В.В. провела вихідне діагностування серед дітей, в якому вони висловили свої думки щодо проведених заходів у таборі та сподівання на наступний рік. В них діти зазначили свою вдячність вчителям школи, які протягом двох тижнів брали участь у роботі табору та допомагали дітям пізнавати світ – вчителям англійської мови Шарапенко В.А., Гайдук І.О., Медведовській І.В., вчителю інформатики Кузьміну М.М., вчителю літератури Пісточенко Т.Г., вчителю історії Чекаліній С.І., вчителю фізики та астрономії Кузьменкову А.М., вчителю праці та малювання, художньої культури Барановській Л.В., бібліотекару Приз В.А., вчителю музики Іванині К.М., вчителю фізкультури Лук’янцю С.А.


ЗОШ №5
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы