Новая Каховка | 21 Апреля 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-06-09 » Новости

» Захоплюючий молодіжний квест на міському пляжі Нової Каховки

Захоплюючий молодіжний квест на міському пляжі Нової Каховки

Вчорашній день для студентської молоді Нової Каховки був особливим. Активним, яскравим, святковим, і дуже насиченим. Чому? Тому що на міському пляжі відбувся молодіжний квест, присвячений одному з найулюбленіших свят сучасного покоління – Дню молоді.
Цьогоріч організатори – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту – вирішили здивувати своїх юних друзів і помічників. І їм це вдалося. Адже на активних й непосидючих студентів чекало не традиційне свято чи дискотека, а насичений і цікавий день на лоні природи, що об’єднав усіх і подарував незабутні емоції.

Участь у квесті взяли 5 команд: приладобудівного технікуму (директор Лариса Глазунова), політехнічного коледжу (Людмила Лоза), агротехнологічного коледжу (Геннадій Іванов), вищого професійного училища (Микола Зальвовський) та професійно-технічного училища №14 (Ігор Сердюк).
Кожна команда отримала спеціальний маршрутний лист у вигляді кросворду, куди на кожній з пройдених 5 станцій записувала відповідь на завдання-питання. Крім того, кожна станція передбачала виконання головного завдання. Так, на «Пісенній» студенти презентували українську молодіжну пісню, на “Історичній” розповідали в оригінальній формі про історію рідного міста, на «Спортивній» проводилаи запальну зарядку, на «Літературній» віршували за вказаними ключовими словами. Чи не найцікавішою для всіх видалася зупинка «Харчова», де учасники частували гостей приготованою власноруч духмяною юшкою. Словом, було і весело, і пізнавально, і корисно, і дуже-дуже смачно.Оцінювало вміння й таланти молоді журі, до складу якого увійшли перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталія Таран, директор комунального підприємства «Міський кінотеатр «Юність» Галина Гірна, головні спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Оксана Іксар та Анна Кліщевська.

Кожна команда постаралася на славу, тож члени журі постали перед непростим вибором. А тому вирішили не ділити місця, адже усі були переможцями. Найбільшу ж кількість балів отримала команда політехнічного коледжу. Вітаючи дітей, Леонід Григорович подякував їм та їхнім викладачам за активну життєву позиці, за постійну участь у міських заходах, побажав гарного літнього відпочинку та успіхів у подальшому освоєнні обраної професії.
Кожен студент-учасник отримав цінний подарунок. Та головний – від міського голови В. Коваленка – чекає усіх у понеділок, 12 червня. Це поїздка на море. Дуже своєчасний дарунок студентство отримає у якості винагороди за плідну роботу й досягнення впродовж року. Тож бажаємо гарно відпочити!

Організатори заходу висловлюють вдячність за надану допомогу міському головіВолодимиру Коваленку, депутату міської ради Сергію Євстратову та начальнику держрибохорони Сергію Лисенку.

А до вашої уваги наш фоторепортаж зі святкового молодіжного квесту.
Матеріали Нова Каховка Onlne


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы