Новая Каховка | 26 Мая 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-04-21 » Новости

» До відома споживачів, КП «Новокаховський гуртожиток» доводить наступну інформацію

До відома споживачів, КП «Новокаховський гуртожиток» доводить наступну інформацію

1. Новий тариф на послугу з утримання будинків та прибудинкових територій, перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку, та їх вартість, періодичність та строки надання послуг, наведені у таблиці (додається).

2. Згідно діючого середньозваженого тарифу 1,6051 грн./м2, відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості, дорівнює 42,14%, це дуже мало для якісної та безперервної роботи нашого підприємства. В останній раз тариф переглядався згідно рішення Виконкому №56 від 11.02.2011року, та змінами від 10.03.2011 року №103, та набрав чинності з 1 березня 2011 року.

3. За період з 2011 року по 2017 рік, спостерігалося зростання заробітної плати, зростання тарифів на постачання електроенергії та газу, зростання цін на придбання матеріалів та інвентарю, для проведення ремонтних робіт в гуртожитках, підвищення вартості послуг підрядних організацій, на проведення ремонтних та будівельних робіт, конструктивних елементів і технічних пристроїв гуртожитків, ліквідації аварій і технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, зливної каналізації, газо- і елестропостачальних мереж.

З 2017 року заробітна плата збільшилася у двічі, від підвищення заробітної плати збільшилися витрати на сплату: податків на заробітну плату, на обслуговування комп’ютерних програм, техніки, канцелярські приладдя.

Виходячи з вищевикладеного з 2011 року по І квартал 2017 року складові тарифу, в середньому, збільшилися на 65%, тому комунальне підприємство «Новокаховський гуртожиток» має намір підвищити тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

4. Зауваження та пропозицій прийматимуться за адресою:

КП «Новокаховський гуртожиток» 74900 Херсонська обл.. м. Нова Каховка, вул.. Першотравнева, 24а;
Телефон для довідок: (05549) 7-16-11;
Електронна адреса: gurtojutok@yandex/ua.

5. Строк прийняття зауважень і пропозицій 14 календарних днів з моменту опублікування даної інформації.

Скачати
ТАРИФ НА ПОСЛУГУ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ КП "Новокаховський гуртожиток"КП « Новокаховський гуртожиток»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы