Новая Каховка | 26 Мая 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-04-21 » Новости

» Відбудуться громадські слухання щодо можливого будівництва у місті сучасного спортивного комплексу з плавальним басейном

Відбудуться громадські слухання щодо можливого будівництва у місті сучасного спортивного комплексу з плавальним басейном

11 травня 2017 року о 15.00 у великій залі засідань будівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбудуться громадські слухання щодо можливого будівництва у місті Нова Каховка сучасного спортивного комплексу з плавальним басейном.

Поява у місті саме такого об’єкту соціального значення допоможе у розв’язанні проблеми відсутності умов для навчання плавання на території Новокаховської міської ради, вирішить питання розвитку масового та спортивного плавання, формування у населення, особливо у дітей та молоді, відношення до плавання як до необхідного виду рухової активності, важливої складової ведення здорового способу життя та ефективного лікувально – профілактичного засобу. Окрім басейну у пропонується розмістити зал боротьби, зал боксу, тренажерний зал, універсальний ігровий зал з трибунами для глядачів та об`єкти соціально-побутового обслуговування населення (ігрові зали, масажні кабінети, сауна, солярій, кафетерій здорового харчування), та інше (згідно пропозицій громади). Передбачається організація руху та доступу до будівлі, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів, озеленення території. До будівництва комплексу планується залучити місцеві будівельні організації та місцевих виробників будівельних матеріалів. Проектувальні роботи з будівництва сучасного водноспортивного комплексу з плавальним басейном фінансуватимуться з міського бюджету, а будівельні роботи здійснюватимуться за рахунок приватних інвесторів, міського бюджету, бюджетів сусідніх громад, які зацікавлені у будівництві комплексу, та грантів.

Мешканці міста, громадськість мають можливість надати свої пропозиції та своє бачення можливості будівництва та функціонування у місті Нова Каховка майбутнього спортивного комплексу.

Письмові пропозиції з поміткою «будівництво спортивного комплексу» можна надсилати на адресу виконавчого комітету Новокаховської міської ради: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, буд. 23, електронною поштою - nkmv@kahovka.net або подати особисто до загального відділу виконавчого комітету – ІІ поверх, каб. 218. Усі пропозиції будуть узагальнені та озвучені під час проведень громадських слухань.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы