Нова Каховка | 24 Травня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-04-14 » Новини

» Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Володимира Миколайовича Сироватки відбулося 13 квітня 2017 року.
У присутності членів комісії розглянуто 39 питань, з них:
1) про захист житлових та майнових прав дітей - 12 ;
2) про стан виконання батьківських обов’язків - 5;
3) про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав - 2;
4) про затвердження та перегляд індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей – 19;
5) про стан виховання, утримання і розвитку малолітньої дитини у прийомній сім’ї -1.
Основні питання, які були розглянуті комісією, стосувалися проблемних сімей, де батьки безвідповідально відносяться до виконання батьківських обов’язків, зловживають спритними напоями, не забезпечують належних умов для виховання і повноцінного розвитку дітей, залишають малолітніх дітей без нагляду дорослих.
Членами комісії з’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання. Прийнято рішення щодо необхідності постановки дітей на облік служби у справах дітей. Батькам роз’яснено законодавство України про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо виховання дітей, їм надані консультації та рекомендації щодо подолання складних життєвих обставин та створення належних умов для виховання дітей.
Також було розглянуто дві справи за зверненням одного з батьків щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав. Члени комісії були одностайні при розгляді даних справ. В результаті будуть надані висновки органу опіки та піклування, з якими батьки можуть звернутися до суду.
Шановні громадяни! Наголошуємо, що батьки мають право і зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.


Служба у справах дітей
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами