Новая Каховка | 21 Мая 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-04-14 » Новости

» Щорічна акція "За чисте довкілля"

Щорічна акція "За чисте довкілля"

06-08 квітня 2017 року, в рамках щорічної акції "За чисте довкілля" на території Новокаховської міської ради проведено день благоустрою, в ході якого від гілля та сміття прибрано територію прилеглої лісосмуги, паркової та берегової зони. Очищено від піску та сміття міські вулиці, прибудинкові території побілено бордюри та дерева. Прибрано прилеглі території садівничих товариств та гаражних кооперативів, власні та прилеглі території навчальних закладів.
Працівниками підприємств, установ та організацій Новокаховської міської ради 13 квітня 2017 року проведено "чистий четвер", очищено від сміття узбіччя під’їзних доріг до населених пунктів, території, прилеглі до залізничних колій на площі понад 25200 м2.
Учні та студенти навчальних закладів очистили від бруду паркові доріжки та пофарбували вапном бордюри.
З початку впровадження до акції "За чисте довкілля" долучилися працівники підприємств, бюджетних установ, закладів освіти, студентство та учнівська молодь, громадські організації та мешканці міста, загалом понад 2400 осіб, в тому числі 678 представників студентської та учнівської спільноти.
Особливо хочеться відмітити студентів та учнів Новокаховського гуманітарного інституту ВНЗ "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ректор Севрюков Г.І.), Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету (директор Лоза Л.Т.), Новокаховського професійного електротехнічного ліцею (директор Карпенкова О.В.), Державного професійно-технічного навчального закладу "Новокаховське вище професійне училище" (директор Зальвовський М.М.), Новокаховського приладобудівного технікуму (директор Глазунова Л.І.), Відокремленого структурного підрозділу "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" (директор Іванов Г.І.), Державного навчального закладу "Професійно-технічне училище № 14 міста Нова Каховка" (директор Сердюк І.В.), які відповідально ставляться до виконання робіт з благоустрою та санітарної очистки міських територій.
Дякуємо небайдужим громадянам за участь у заходах з благоустрою та санітарної очистки території Новокаховської міської ради.


Виконавчий комітет Новокаховської міської ради
відділ комунального господарства"


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы