Нова Каховка | 24 Травня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-04-13 » Новини

» День охорони праці

День охорони праці

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006р. №685/2006 Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці - «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. В Україні, за офіційними даними, у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами. Показово, що співвідношення показників загального травматизму і травматизму зі смертельними наслідками в Україні не відповідає закономірностям, що є у світі. Частота випадків смертельного травматизму в Україні вища і становить майже 7% від загальної кількості травмованих, водночас як у країнах Заходу вона дорівнює 0,08-0,12%. Це можна пояснити не реєструванням значної кількості виробничих травм.
Систематичний і достовірний збір даних про стан охорони праці і травматизм на виробництві є об’єктивним підґрунтям для здійснення аналізу усіх аспектів травматизму й розроблення фахівцями заходів з профілак¬тики на рівні підприємств, регіонів і держави.
Організаційний комітет звертається до трудових колективів, профспілкових організацій із закликом активно долучитися до роботи та провести з 21 по 28 квітня 2017 року Тиждень охорони праці, визначити та вжити додаткових заходів із запобігання нещасним випадкам на виробництві, підвищення рівня безпеки та умов праці, в тому числі на об’єктах малого і середнього бізнесу.
Оргкомітет пропонує протягом Тижня вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім’ї потерпілих, віднайти можливості для надання їм допомоги з вирішення матеріальних, соціально-побутових питань тощо.
Одночасно, доводимо до відома трудових колективів, профспілкових організацій, що з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня 2017 року о 10.00 год. у актовому залі навчально-практичного центру ВСП "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" (м.Нова Каховка, вул. Горького,1) відбудеться міський семінар, на якому будуть присутні представники органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування, головного управління Держпраці України, профспілкових організацій, місцевих засобів масової інформації.
Запрошуємо керівників та спеціалістів з охорони праці організацій міста, приватних підприємців взяти участь в безкоштовному семінарі.

Довідки за телефоном: 7-23-00.


Управління праці та соціального захисту населення
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами