Нова Каховка | 24 Травня 2018
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2017-04-12 » Новини

» Організація акції «За чисте довкілля» в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Організація акції «За чисте довкілля» в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

З метою забезпечення в населених пунктах міста чистоти та порядку, належної підготовки до Великодніх і травневих свят, в рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) також було організовано роботу для наведення порядків, здійснення благоустрою для своїх підопічних громадян із залученням студентської молоді училищ, коледжів, ліцеїв.
Важливу роль у житті одиноких громадян похилого віку та інвалідів Нової Каховки відіграє територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який виконує свою роботу на благо громадян похилого віку, інвалідів, громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують постійної сторонньої допомоги.
Разом із студентами-волонтерами та соціальними робітниками з метою благоустрою, санітарного очищення прибудинкових територій будинків, городніх ділянок обслуговуючих 05 квітня 2017 року було виконано допомогу у прибиранні територій, окопці кущів та дерев, обробки дерев вапняним розчином, генеральному прибиранні квартир.
За надану допомогу висловлюємо щиру подяку заступнику директора з виховної роботи Новокаховського вищого професійного училища № 16 – Резнікову В’ячеславу Вадимовичу, який організував групу волонтерів – студентів групи № 225: Литвиненко Олена, Руденко Вікторія, Клюєва Анастасія, Мезенцева Вікторія та групи 307: Ліпчінко Діана, Ноопашина Ірина, Кузьменко Анастасія – «Перукар–модельєри» для здійснення допомоги громадянам похилого віку, ветеранам війни у генеральному прибиранні квартир.
А також хочеться відмітити та висловити слова подяки директору Новокаховського політехнічного коледжу – Лозі Людмилі Тимофіївні за допомогу в організації студентів-волонтерів для здійснення генерального прибирання житла, прибиранні подвір’я обслуговуваних громадян територіального центру, групи 6151 «Організація перевезень і управління на автотранспорті»: Добровольська Катерина, Костіна Катерина, Павленко Валерій, Кураєва Вікторія, Порасунько Олег, Чередніченко Ілля, Ряпалов Єгор, Близнюк Сергій.
Завдяки організованій роботі заступником директора з виховної роботи професійно-технічного училища № 14 Піндак Світлані Володимирівні студентами-волонтерами групи 16 «Нянька. Гувернер» здійснено допомогу у генеральному прибиранні кімнат громадян похилого віку наступними студентами вищезазначеного училища: Василенко Наталя, Кравченко Катерина, Єльцова Наталя, Ташлицька Юлія, Філь Світлана, Маяковська Марина.
Також величезне спасибі заступнику директора з виховної роботи Новокаховського професійного електротехнічного ліцею Матяш Лілії Володимирівні в організації роботи студентами – волонтерами групи 211 спеціальності «Продавець продовольчих. Продавець непродовольчих товарів» - Валак Марині, Сергієнко Юлії, Хомич Наталії, Хоцінській Людмилі, Черкасовій Олександрі, групи 213 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» - Вергун Олександр, Тумакова Альона та групи 112 «Офіціант. Бармен» - Диченко Дмитро, Зелінський Руслан.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку за відгук та надану допомогу для одиноких громадян похилого віку студентам-волонтерам та керівникам вищезазначених навчальних закладів.
І головне гасло, яким керуються волонтери: «НЕ ПОТРІБНО РЯТУВАТИ ВЕСЬ СВІТ. СПРОБУЙ ЗРОБИТИ КРАЩИМ ЖИТТЯ ХОЧА Б ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ!»Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами