Новая Каховка | 22 Мая 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-04-12 » Новости

» Інформація управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка

Інформація управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка

Увага! “Гаряча лінія”

13 квітня 2017 року з 14:00 до 15:00 за телефоном 9-09-11 відбудеться сеанс телефонного зв`язку “Гаряча лінія” з першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка Тетяною Демченко з питань: “Умови підтвердження страхового стажу. Офіційні трудові відносини — основа захищеного майбутнього”, “Запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”.

ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА — ЗАПОРУКА ГІДНОЇ ПЕНСІЇ

На сьогодні наявність страхового стажу є основним критерієм при призначенні або перерахунку пенсії, отриманні інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України. Чинним законодавством України встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини заробітної плати, з якої сплачені внески, і практично реалізується страховий принцип "пенсія залежно від сплачених внесків".
Недотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, ведення подвійної бухгалтерії та нелегальна зайнятість не лише негативно впливають на стан наповнення місцевого та пенсійного бюджетів, а також погіршують соціальний захист працівників. Все що «ховається в кишені» на розмір пенсії ніколи не вплине.
Увага!!! Для того, щоб до страхового стажу було зараховано повний робочий місяць, розмір нарахованої заробітної плати повинен бути не нижчим за законодавчо встановлений розмір та повністю сплачені нараховані внески. З 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати складає 3200 грн.
В Україні створено та функціонує автоматизований банк відомостей - Реєстр застрахованих осіб, а саме: кожна застрахована особа має персональну облікову картку, в якій з 1 липня 2000 року накопичуються відомості про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для обчислення та призначення пенсії та соціальних виплат.
Персоніфіковані відомості про заробітну плату застрахованих осіб подаються роботодавцями щомісяця.
Кожен громадянин може особисто ознайомитись з відомостями, що відображені у його персональній обліковій картці. Завдяки персоніфікованому обліку реалізовано принцип саморегулювання відносин між роботодавцем та робітником, який сприяє посиленню контролю за інформацією, що надходить зі звітів роботодавців та зрештою забезпечує високий рівень відповідальності до платіжної дисципліни страхувальників.
Пропонуємо скористатись Веб – порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає змогу спростити доступ до відомостей про застраховану особу та пенсійні виплати за допомогою глобальної мережі у будь-який зручний для Вас час.
Все, що потрібно для реєстрації на Веб – порталі - прийти до управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка за адресою: вул. Героїв України, 14, кабінет №3 з паспортом, ідентифікаційним кодом та написати заяву про реєстрацію встановленого зразка.

ПРИПИНЕННЯ ТА ПОНОВЛЕННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЇЇ

Необхідно знати, що виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється у таких випадках:
       – якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості;
       – на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України;
       – у разі смерті пенсіонера;
       – у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд;
       – в інших випадках, передбачених законом.
       Виплата пенсії поновлюється при зверненні пенсіонера особисто до територіального органу Пенсійного фонду, що призначав йому пенсію, із заявою та паспортом (або іншим документом, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік), крім випадків продовження виплати пенсії по інвалідності.

При продовженні виплати пенсії по інвалідності, у разі якщо строк повторного огляду медико-соціальної експертизи інвалідом пропущено з поважних причин або в разі визнання його знову інвалідом виплата пенсії по інвалідності відновлюється з дня, з якого припинено виплату, до дня повторного огляду, але не більш як за три роки, якщо орган медико-соціальної експертизи визнає її за цей період інвалідом. При цьому, якщо під час повторного огляду інваліда переведено на іншу групу інвалідності (вищу або нижчу), пенсія за зазначений період виплачується за попередньою групою інвалідності.
Якщо виплату пенсії інвалідові було припинено у зв’язку з відновленням здоров’я або якщо він не отримував пенсії внаслідок нез’явлення на повторний огляд без поважних причин, то в разі наступного визнання його інвалідом виплата раніше призначеної пенсії поновлюється з дня встановлення інвалідності знову за умови, що після припинення виплати пенсії минуло не більше п’яти років. Якщо минуло більше п’яти років, пенсія призначається знову на загальних підставах.
Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми недотриманої пенсії, але не більше як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы