Новая Каховка | 22 Мая 2018
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт территориальной громады города Новая Каховка

2017-04-07 » Новости

» Повідомлення КП "Основа" про намір коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Повідомлення КП "Основа" про намір коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

У зв’язку зі зростанням заробітної плати, цін на електроенергію, матеріали та ін., КП "Основа" повідомляє про намір провести коригування з 1 травня 2017 року по мікрорайону центральна Основа та с.Райське–2 тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Розрахунки проведені згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабміну №869 від 01.06.2011року.   
Діючі на даний час тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення по КП «Основа» м. Нова Каховка затвердженні рішенням Новокаховської міської ради № 506 від 24.11.2015 року, введені в дію з 15.12.2015 року становлять:

- централізоване водопостачання – 4,85 грн/ 1 м.куб. (з ПДВ)
- централізоване водовідведення – 7,25 грн/ 1 м.куб. (з ПДВ) та відшкодовують фактичну собівартість централізованого водопостачання на 75,5%, централізованого водовідведення на 68,2%.

Причиною коригування є зростання основних складових, а саме:

- вартість електроенергії у зв’язку із зростанням тарифу на електроенергію зросла на 32%; витрати на ремонт, які виконуються підрядними організаціями та ремонтними підрозділами підприємства для підтримки основних засобів у робочому стані, через підвищення вартості матеріальних ресурсів на 22%.
- витрат на оплату праці у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати зросли на 26 % згідно Закону України "Про Державний бюджет України на 2017рік", нарахування індексації заробітної плати відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 06.02.2003 №491-ІV, Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженим постановою КМУ від 17.07. 2003 №1078 з доповненнями та змінами;

- витрати на сплату податків, зборів та рентних платежів зросли в середньому на 31%.
Скориговані тарифи становлять:

- централізоване водопостачання – 6,78 грн/ 1 м.куб. (з ПДВ)
- централізоване водовідведення – 11,02 грн/ 1 м.куб. (з ПДВ)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: 74905 м. Нова Каховка вул. Таврійська, буд. 7. e-mail: kp_osnova@ukr.net


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Предложения:
Ваши пожелания, предложения по улучшению работы сайта, а также сообщения об ошибках оставляйте в "книге жалоб и предложений"

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Книга жалоб и предложений | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2018 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2018 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта:
programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы