Нова Каховка | 23 Липня 2019
На русском языке

Нова Каховка

Сайт територіальної громади міста Нова Каховка

2016-06-01 » Новини

Новини » «Він прагнув повернутися додому…». Нова Каховка попрощалася із загиблим бійцем АТО Романом Гавриленком

«Він прагнув повернутися додому…». Нова Каховка попрощалася із загиблим бійцем АТО Романом Гавриленком

Під час відкриття пам’ятної дошки на будівлі ЗОШ №10 нашому земляку Денису Перепелиці, який загинув під час проведення АТО на сході України, присутні висловлювали спільне бажання – щоб ця втрата була останньою. Та, на жаль, так не сталося…
В ніч з 28 на 29 травня, під час виконання бойового завдання в промзоні під Авдіївкою у віці 37 років загинув новокаховчанин Роман Миколайович Гавриленко. До Нової Каховки родина переїхала з міста Марганець на Дніпропетровщині. У нашому місті Роман навчався у ЗОШ №10, у 1997 році закінчив СПТУ №7 за спеціальністю «газоелектрозварювальник». Служив у ВМС у Севастополі інструктором з фізичної підготовки. У червні минулого року був призваний Новокаховським військкоматом до армії, де служив у 13-му батальйоні 58-ї мотопіхотної бригади.

31 травня у Новій Каховці за адресою, де проживав Роман Гавриленко, відбулося прощання із загиблим бійцем. Біля труни вишикувалася почесна варта бійців військової частини, що базується у Новій Каховці. Підтримати родину і вклонитися загиблому прийшли заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан, представники міської влади на чолі з міським головою Володимиром Коваленком, представники військкомату, члени Громадських організацій, зокрема «Біла стріла», «Ніхто, крім нас», Громадської та Молодіжної ради міста, представники ЗОШ №10 і НК електротехнічного ліцею, де навчався Роман, друзі, сусіди, мешканці міста, які навіть не знали бійця, але своїм обов’язком вважали провести його в останню дорогу.Панахиду за загиблим здійснили настоятель Свято-Миколаївського храму отець Миколай (Шуцький) та військовий капелан, отець Сергій (Чудинович). Після панахиди, звертаючись до присутніх, отець Сергій сказав: «Сьогодні у нас горе, бо загинув ще один із наших захисників, воїн української армії. Він переступив межу землі і неба. Його оплакує родина. А ми висловлюємо найщиріші слова співчуття і підтримку рідним та всій міській громаді».
До мешканців міста, які прийшли попрощатися з Романом Гавриленком, звернувся міський голова В. Коваленко: «Військовий комісар повідомив трагічну звістку, коли відбувалася зустріч зі школярами. Коли вони дізналися про цю страшну новину – я бачив їх дорослі погляди, їх розуміння того, що у ще одну ново каховську родину прийшло горе – і це горе для всього міста. Безперечно, найважче нині батькам, брату, рідним. Перед світлою пам’яттю Романа обіцяю, що ми не залишимо вас наодинці з бідою. А для кожного з мешканців міста важливим буде пам’ятати цього молодого бійця, який віддав своє молоде життя за нашу країну».

Т. в. о. заступника військового комісара в Херсонській області майор Олександр Федюнін повідомив, що минулий тиждень приніс багато горя в українські родини. Прийшло воно і в родини Херсонщини. За цей період загинули п’ятеро наших земляків. А загалом лише серед військовослужбовців ЗСУ загинуло 75 воїнів з Херсонщини. Лише третина з них були старші 40 років. А потім, звертаючись до батьків Романа Гавриленка, Олександр Федюнін сказав:«Завдяки таким, як Роман, на нашій землі не рвуться снаряди і не гинуть люди. Вічна пам’ять героям! Шановні Микола Григорович, Любов Семенівна, пробачте!».
Новокаховського воїна, Романа Миколайовича Гавриленка, поховали зі всіма військовими почестями на міському кладовищі.


Вікторія Лінчевська

Матеріали Нова Каховка Onlne


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Побажання:
Свої побажання, пропозиції щодо поліпшення роботи сайту, а також повідомлення про помилки залишайте в "книзі скарг і пропозицій"

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Книга скарг та пропрзицій | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

Статистика

© 1997-2019 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2019 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта:
programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилки) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами