Нова Каховка | 21 Січня 2022
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-12-03 » Новини

» Пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр», лідер пасажирських перевезень Новокаховської громади, відзначає двадцяту річницю від дня створення. Вітаємо!

Пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр», лідер пасажирських перевезень Новокаховської громади, відзначає двадцяту річницю від дня створення. Вітаємо!

05 грудня, пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр», лідер пасажирських перевезень у Новій Каховці, відзначає двадцяту річницю від дня створення підприємства.
Рівно двадцять років тому у просторі громадського транспорту Новокаховської громади з'явилось нове підприємство. В зв’язку з відмовою ВАТ «Новокаховське АТП 16507» здійснювати перевезення пасажирів пільгових категорій, гостро постала проблема забезпечення транспортних послуг на території Новокаховської міської ради. Згідно з рішенням міської ради від 26 жовтня 2001 року № 407 було створене комунальне підприємство по наданню послуг пасажирським автомобільним транспортом. За кошти міської громади були куплені перші 5 автобусів великої місткості. В далекому 2001 році підприємство під керівництвом директора Ружицького Володимира Йосиповича починало свою роботу з обслуговування 2 міських та 3 приміських автобусних маршрутів.
20 років - великий термін, за який ви зарекомендували себе як серйозне і відповідальне підприємство. За час кількість маршрутів, які ви обслуговуєте, зросла до 14, на балансі підприємства знаходиться 11 власних автобусів, оновлюється автобусний парк. На маршрутах курсують 4 нові автобуси, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Впродовж цих років виріс кадровий потенціал підприємства, перевезення пасажирів здійснюють водії 1 та 2 класу з великим досвідом роботи, управління здійснюють висококваліфіковані інженерно-технічні працівники. Комунальне підприємство щороку перевозить мільйони пасажирів в усі населені пункти Новокаховської міської громади.
Шановні працівники пасажирського комунального підприємства «Автоцентр»! Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків. Щиро бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення, подальшої безаварійної роботи! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!


Міський голова Володимир Коваленко,
перший заступник міського голови Олег Тарабака,
керівники комунальних підприємств міста

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами