Нова Каховка | 21 Січня 2022
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-12-03 » Новини

» Звіт депутатської фракції Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради

Звіт депутатської фракції Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради

ЗВІТ фракції за 2020-2021 роки

Фракція Херсонської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Новокаховської міської ради була створена 23 листопада 2020 року у складі:
1. Калініченко Давид Олексійович
2. Козлова Катерина Анатолівна
3. Красовська Олена Борисівна
4. Кюрчевський Вадим Володимирович
5. Лебедєва Інна В’ячеславівна
6. Постова Аліна Олександрівна
7. Циклінський Сергій Володимирович

За період 2020-2021 року було проведено 15 засідань та розглянуто 1300 питань. 1287 питань були підтримані на сесії Новокаховської міської ради, а 13 з об’єктивних причин – ні.

Депутати Новокаховської міської ради входять до 5 постійних депутатських комісій, а саме:

1. Красовська Олена Борисівна - Голова, Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.
2. Постова Аліна Олександрівна - Член комісії, Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.
3. Кюрчевський Вадим Володимирович - Заступник голови, Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
4. Лебедєва Інна В’ячеславівна - Член комісії, Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
5. Калініченко Давид Олексійович - Член комісії,Постійна комісія з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування.
6. Циклінський Сергій Володимирович - Заступник голови, Постійна комісія з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності.
7. Козлова Катерина Анатоліївна - Заступник голови, Постійна комісія з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров’я.


За період 2020-2021 року в Новокаховській міській раді було проведено 151 засідання постійних депутатських комісій, з них:
34 засідань постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров’я,
20 засідань постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів,
37 засідань постійної депутатської комісії з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування,
23 засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку,
37 засідань постійної депутатської комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності.

За період 2020-2021 року в Новокаховській міській раді було проведено 15 сесій ради.

Згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» кожен депутат має виконувати 5 зобов’язень, серед яких обов’язкове відвідування засідань постійних депутатських комісій та сесій ради.
1. Васильєв Дмитро – кількість відвіданих сесій 15, пропущених 0.
2. Красовська Олена Борисівна - кількість відвіданих комісій 23 / пропущених 0. Кількість відвіданих сесій 13, пропущених 2. Засідання були пропущені з поважних причин.
3. Постова Аліна Олександрівна – кількість відвіданих комісій 19 / пропущених 4. Кількість відвіданих сесій 12, пропущених 3. Засідання були пропущені з поважних причин.
4. Кюрчевський Вадим Володимирович - кількість відвіданих комісій 19 / пропущених 1. Кількість відвіданих сесій 15.
5. Лебедєва Інна В’ячеславівна - кількість відвіданих комісій 16 / пропущених 4. Кількість відвіданих сесій 14, пропущених 1. Засідання були пропущені з поважних причин.
6. Калініченко Давид Олексійович - кількість відвіданих комісій 28 / пропущених 9. Кількість відвіданих сесій 14, пропущених 1. Засідання були пропущені з поважних причин.
7. Циклінський Сергій Володимирович - кількість відвіданих комісій 34 / пропущених 3. Кількість відвіданих сесій 12, пропущених 3. Засідання були пропущені з поважних причин.
8. Козлова Катерина Анатоліївна - кількість відвіданих комісій 31 / пропущених 3. Кількість відвіданих сесій 14, пропущених 1. Засідання були пропущені з поважних причин.
Депутати Новокаховської міської ради постійно займаються самоосвітою та були учасниками наступних профільних навчань:
1. Красовська Олена – пройшла тренінгів курс для депутаток місцевих рад у рамках програми «Підтримка жінок-лідерок в Україні» та отримала сертифікат у липні 2021 року.
2. Всі депутати були учасниками профільного навчання від Асоціації міст України

Депутати Новокаховської ради постійно здійснюють прийом громадян за адресою м. Нова Каховка, вул. Горького, 4, та за графіком: щовівторка 9.00-11.00, щочетверга 16.00-18.00.


ЗВІТ депутатів Новокаховської міської ради 2020 – 2021 рік

Красовська Олена Борисівна, закріплена за виборчим округом №1.
Провела 18 приймальних днів в депутатській приймальні за адресою: вул. Горького, 4.
Отримала 29 звернень громадян.
Направила 8 інформаційних запитів та 1 депутатське звернення до відповідних органів.

Були вирішені наступні питання:
1. Складено та підписано 20 актів житлово-побутових умов для отримання матеріальної допомоги на лікування.
2. Направлені 4 депутатські звернення з питань благоустрою території міста (ремонт міжквартальних доріг, встановлення спортивних майданчиків, питання загальнодоступних туалетів, встановлення лавочек); та 4 депутатські звернення з питань незаконної забудови, безпритульних собак, та ін.
3. Направлений 1 депутатський запит до Каховського відділу поліції.
Є головою постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.
Являється членом депутатської групи «Жінки за мир».
Внесла 16 правок до проектів рішення сесії, які були підтримані. Подала 1 проект рішення сесії.
Працює за дотриманням регламенту сесії та за виконанням депутатами Закону України "Статус депутатів місцевих рад".
Постійно інформує виборців про пророблену роботу через соціальні мережі та шляхом вуличного інформування, публікаціями в ЗМІ.
Постійно приймає участь у засіданнях, "круглих столів", нарадах в питаннях спорту, сім'ї та молоді (щодо запобігання домашньому насильству, відкриття кризового центру в місті, створення спортивного майданчика скейтпарку, тощо).
Є членом координаційної ради з питань туризму при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.
Є керівником та головою правління громадської організації "ШХГ "Зірочка", яка займається популяризацією спорту серед дітей і молоді, організовує молодіжні культурні свята, фестивалі, спортивні змагання;
та керівником громадської організації "Нічна мана", яка займається молодіжною політикою та відкриттям Молодіжного центру в м. Нова Каховка.Калініченко Давид Олексійович, закріплений за виборчим округом №1.
Провів 18 приймальних днів
Отримав 1 звернень громадян
Є членом постійної депутатської комісії з питань розвитку комунальної інфроструктури та містобудування.
Постійно інформує виборців про пророблену роботу через соціальні мережі та шляхом вуличного інформування, публікаціями.
Є членом координаційної ради з розвитку туризму при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.

Лебедєва Інна, закріплена за виборчим округом №3.
Провела 18 приймальних днів.
Отримав 15 звернень громадян, з них 4 письмових
Направила 4 інформаційних запитів/депутатських звернень до відповідних органів.
Були вирішені наступні питання:
1.Складено та підписано 17 актів житлово-побутових умов для отримання матеріальної допомоги на лікування.
2.Складено та підписано 5 актів обстеження житлових умов, для отримання субсидії.
3.Направила 4 депутатських звернень з питання надання допомоги на придбання необхідного обладнання для інклюзивної групи для Козацького дитячого садочку, благоустрою території села Козацьке та надання матеріальної допомоги особам, які хворіють на рідкісні захворювання.
Є членом постійної депутатської комісії з питань планування ,бюджету та фінансів.
Є членом депутатської групи «Жінки за мир».
Працюю за фінансовим напрямком.
Постійно інформує виборців про пророблену роботу через соціальні мережі та шляхом вуличного інформування, публікаціями в ЗМІ.


Аліна Постова
За період роботи завжди виступала за поліпшення та комфортні умови життя жителів громади та, відповідно, за зниження комунальних тарифів.
Проживає на території виборчого округу, тому знаходиться в постійному та щоденному спілкуванні та комунікації з людьми, що фактично дозволяє отримувати звернення та інформацію від жителів міста. Так за цей період проведено спілкування з різних питань життєдіяльності більше чим з 200 жителями (як особисто так і колективно) В т. ч. прийнято участь, з нагальних питань, у 10 загальних зборах та засіданнях Правління ОСББ на території округу та міста.
І основними проблемами є, все ж таки, якість комунальних послуг та тарифи. І маю надію, що фракція у наступному не буде підтримувати грабунок населення, шляхом підвищення комунальних тарифів (зараз розпочата інформаційна кампанія щодо підвищення тарифів на воду), та не залишиться осторонь таких процесів. А зміна тарифів можлива лише за підвищенням рівня життя та виконання жорстких дій шляхом економії та зменшення собівартості через глибокий аналіз управлінських та економічних процесів. А ніяк не за рахунок простих людей, і не змінюючи, при цьому, застарілих технологій та економічних процесів.
Результатом такої взаємодіє стало більш ніж 20 запитів до установ та організацій різних форм власності.
З метою поліпшення інфраструктури громади, взяла особисту участь в обстеженні (за зверненнями громадян) в обстеженні стану мвжквартальних поїздів у С. Веселе (наразі колективне звернення на розгляді в Старости с. Веселе - реалізацію якого контролюю).
Також, за специфікою своєї роботи, зосередилася діяльність щодо наповнення міського бюджету. Так протягом періоду проведено більше 40 безпосередніх зустріч з представниками малого бізнесу, домашніх особистих господарств - щодо соціальної відповідальності бізнесу та взаємодії з потребами громади

Козлова Катерина Анатоліївна, закріплена за виборчим округом № 3.
Провела 18 приймальних днів.
Отримала 12 звернень громадян, з них 5 письмових.
Працювала над вирішенням наступних питань: громадські відносини, благоустрій сміттєвого майданчику, благоустрій біля освітніх закладів, освітлення, пожежна безпека, поліпшення матеріальної бази, комунальні тарифи, проводила та складала акти обстеження матеріально-побутових умов.
З депутатами комісії з питань гуманітарної політики відвідали загальноосвітні заклади №№1, 2, 3, 8, дитячі садочки «Альонушка», «Соколятко», міський стадіон «Енергія», міськво.
Заступник голови постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики.
Голова депутатської групи «Жінки за мир».
Внесла 1 поправку на сесії міської ради, яка була підтримана.
Працюю за гуманітарним напрямком: освіта, медицина, мистецтво, культура, туризм та спорт.
Постійно інформую виборців про роботу через соціальні мережі, шляхом вуличного інформування, публікаціями в ЗМІ.


Звіт секретаря Новокаховської міської ради
Відвідав 100% сесій Новокаховської міської ради, постійно працює з депутатським корпусом та підключається в засідання різних профільних комісій за необхідністю.
Ініцюював:
1. Запровадження електронної системи «Голос» на сесіях міської ради.
2. Запровадження електронного документообігу в міській раді, що дозволило відмовитися від друкування тисяч сторінок проектів рішень сесій та економії бюджетних коштів.
3. Запуск нового сайту територіальної громади за системою «Голос»
4. Проведення постійних онлайн трансляцій засідань постійних депутатських комісій.
5. Створення відділу туризму виконавчого комітета Новокаховської міської ради.
6. Створення комунального підприємства «Новокаховський туристично-інформаційний центр» Новокаховської міської ради.
7. Запуск та роботу по створенню туристичного кластеру «Соляна дорога».
8. Запуск та функціонування координаційної ради з питань туризму при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.
9. Розробку та затвердження місцевої програми по стерилізації безпритульних тварин.
10. Звернення до президента України, щодо зниження тарифів на комунальні послуги для населення.
11. Введення штатної одиниці в ДЮСШ тренера з художньої гімнастики.
12. Внесення змін до програми соціально-економічного і культурного розвитку правку щодо обрання художньої гімнастики як одного з пріоритетних видів спорту на території Новокаховської міської територіальної громади.

Забезпечив:
1. Постійну роботу всіх 5-ти депутатських комісій в міжсесійний період. Загалом за рік роботи проведено 158 засідань профільних депутатських комісій.
Можливість реалізації депутатами міської ради свого права на ініціювання та розробку проектів рішень міської ради. Загалом за рік було розроблено і подано на розгляд 89 проектів рішення ради.

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами