Нова Каховка | 21 Січня 2022
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-11-30 » Новини

» Забезпечення медичних закладів кадрами є пріоритетом міської влади Нової Каховки

Забезпечення медичних закладів кадрами є пріоритетом міської влади Нової Каховки

Вчора, 29 листопада, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на апаратній нараді разом зі своїми заступниками, керівниками відділів та структурних підрозділів виконавчого комітету обговорив поточні питання життєдіяльності громади.

Про це повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Під час наради Володимир Коваленко дав доручення керівнику відділу капітального будівництва виконкому Світлані Гончаренко, відповідальному за здійснення технічного нагляду на об’єкті “Будівництво Центру олімпійських видів спорту” Н2О Нова Каховка” Михайлу Дякуну та начальниці юридичного відділу виконкому Тетяні Шведовій до 30 листопада надати звіт про фактичне виконання робіт, включаючи графіки проведення робіт та зауваження, на будівництві Центру Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.

Міський голова також доручив підготувати документи для передачі кошторису будівництва Центру на проведення нової експертизи, а також у співпраці з Херсонською облдержадміністрацією розпочати підготовку документації на заміну замовника робіт. Контроль за виконанням цих питань міський голова поклав на першого заступника Олега Тарабаку.

Необхідність чіткої програми забезпечення медичних закладів Нової Каховки кадрами – одне з найпріоритетніших завдань на наступний рік, зазначив очільник громади. Володимир Коваленко наголосив на тому, що як мінімум дві квартири на рік місто має знаходити можливість надавати лікарям, аби заохотити їх приїжджати і залишатися в місті. Також міський голова вкотре наголосив на необхідності переглянути взаємовідносини з приватними медичними закладами задля уникнення непорозумінь, від яких страждають, в першу чергу, жителі громади.

На апаратній нараді було підняте питання стосовно переїзду Державної міграційної служби до сусідньої Каховки.

Як пояснив перший заступник міського голови Олег Тарабака, це тимчасова необхідність, оскільки виникли певні труднощі з наданням ДМС приміщення в будівлі Новокаховського виконкому. Роботи в приміщенні на вул. Історичній, 52, де буде розташовуватися Каховська райдержадміністрація, досі не завершені, хоча планувалося це на кінець листопада – початок грудня, тому на деякий час міграційна служба змушена переїхати в Каховку.

Олег Тарабака: “Структура не ліквідована. Сьогодні ми мали розмову з начальницею Управління ДМС у Херсонській області Оксаною Яковенко стосовно переводу Державної міграційної служби в приміщення Новокаховського ЦНАПу, щойно будуть вирішені всі необхідні питання. Ми розпочали ділову переписку та процедуру укладання договору оренди приміщення в ЦНАПі з Херсонською ДМС.”

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами