Нова Каховка | 21 Січня 2022
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-11-26 » Новини

» Фахівці міського Центру соціальних служб приєдналися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Фахівці міського Центру соціальних служб приєдналися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Під домашнім насильством розуміють усі акти фізичного, сексуального, психологічного чи економічного насильства, які відбуваються у сім'ї чи побуті між колишнім чи нинішнім подружжям чи партнерами. Домашнє насильство – це модель поведінки, яка використовується однією людиною для контролю або домінування над іншою, з якою у неї є або були інтимні чи сімейні стосунки.
Фахівці міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради приєдналися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», яка проходить щорічно з 25 листопада до 10 грудня. В цей період спеціалісти центру прикладають максимум зусиль, аби охопити всі навчальні заклади Новокаховської міської територіальної громади профілактичною роботою.
У цей період фахівці проводять «круглі столи», лекційні заходи з елементами тренінгу, засідання та інші заходи, направлені на привернення уваги суспільства до проблеми домашнього насильства та ознайомлення з його видами. І що є дуже важливим - до їх проведення залучаються представники суб’єктів із соціальної роботи, які мають деякі важелі впливу на проблему і працюють у напрямку попередження домашнього насильства.
25 листопада 2021 року фахівці центру взяли участь у вебінарі - навчанні, який проходив на базі Каховського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, а 26 листопада спеціалістом центру проведено лекційний захід для осіб, які відбувають покарання без позбавлення волі на тему попередження домашнього насильства. Станом на 26 листопада поточного року фахівцями із соціальної роботи в освітянських закладах проведено 38 заходів та охоплено 1006 осіб молодіжного віку.
Щоб боротися з домашнім насильством, необхідно вчасно з'ясувати і розпізнати тирана. Є низка ознак, за якими можна це визначити: зневажливе ставлення, образу і приниження, погрози, грубі глузування, спілкування в наказному тоні, критика, патологічні ревнощі, підвищений тон у спілкуванні, будь-які види заборони, примус до діяльності, яка не прийнятна для нормальної поведінки людини.


Міський центр соціальних служб


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами