Новая Каховка | 26 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-24 » Новости

» У Новокаховській територіальній громаді працюють над створенням соціального простору, вільного від насильства

У Новокаховській територіальній громаді працюють над створенням соціального простору, вільного від насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 11 грудня проводиться Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Цей період включає дуже важливі для демократичної спільноти дати:
25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства у відношенні до жінок
27 листопада - Дня пам’яті жертв голодоморів та роковини Голодоморів в України
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством
3 грудня - Міжнародний день осіб з інвалідністю
5 грудня - Міжнародний день волонтера
6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі
9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією
10 грудня - Міжнародний день прав людини.
Таким чином, майже кожний день означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.
Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.
Відділ у справі сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради разом зі студентською молоддю активізують в цей час свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити у Новокаховській територіальній громаді та Херсонщині соціальний простір, вільний від насильства.
А для того щоб привернути увагу студентської молоді до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, активізувати молодь міста щодо попередження насильства та захисту прав жінок у громаді та Україні в цілому та сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві, на території Новокаховської міської територіальної громади затверджена міська Програма молодіжної політики. Вона включає в себе такі завдання: максимальне сприяння духовному та фізичному розвитку молоді, вихованню у неї почуття громадянської самосвідомості та патріотизму, бажання активно сприяти утвердженню державності в Україні; сприяння реалізації творчого потенціалу молодої людини в інтересах становлення й самореалізації її особистості, формування морально-правової культури та профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищах; подолання соціально-політичної апатії молоді, створення сприятливих умов для її повноцінної соціалізації та активного залучення до соціально-економічного, політичного та культурного життя Новокаховської міської територіальної громади; розкриття особливостей життєдіяльності молоді, підготовка до роботи в умовах конкуренції та зростаючого безробіття; підтримка молодої сім’ї, талановитої та обдарованої молоді, інститутів громадянського суспільства, органів молодіжного та учнівського самоврядування; широке залучення юнаків та дівчат до активної участі у національно-культурному відроджені українського народу; сприяння співпраці молоді з органами виконавчої влади, підтримка молодіжних ініціатив; розширення соціальних можливостей молоді через розвиток та популяризацію волонтерського руху; створення комплексної системи підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, інфекцій, що передаються статевим шляхом, тощо.
На реалізацією Програми у 2021 році з міського бюджету було виділено майже 170 тисяч гривень, які було витрачено на проведення міських молодіжних заходів - онлайн-конкурсу «Love story» з нагоди Міжнародного дня закоханих, міського етапу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» присвяченого Всесвітньому дню поезії, онлайн-конкурсу малюнків «Моя сім`я - багатодітна» до Міжнародному дня сім`ї, заходи до Дня молоді у місті Нова Каховка, розважально-спортивного заходу «Student sports» серед учнівської та студентської молоді міста Нова Каховка, присвяченого Дню фізичної культури та спорту в Україні, онлайн конкурсно-розважального заходу «STUDENT LIFE» до Міжнародного дня студента.
Вже другий рік поспіль рішенням виконавчого комітету та розпорядженням міського голови призначаються разові стипендії міського голови талановитим студентам, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах Новокаховської міської територіальної громади. Цього року на День міста Нова Каховка стипендію отримали 7 студентів, розмір стипендії - 5000 гривень.
На придбання солодких подарунків до Дня Святого Миколая для дітей з багатодітних родин, які зареєстровані на території Новокаховської міської територіальної громади і відвідують загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади громади, з міського бюджету виділено 49900 грн.
Міський голова Володимир Коваленко, депутатський корпус Новокахавської міської ради, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, піклується про молоде покоління, працює разом з молоддю, для молоді та в інтересах молоді.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы