Новая Каховка | 26 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-23 » Новости

» ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА НОВА КАХОВКА, ДНІПРЯНСЬКОГО ТА РАЙСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА НОВА КАХОВКА, ДНІПРЯНСЬКОГО ТА РАЙСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Шановні мешканці міста Нова Каховка, населених пунктів Дніпрянського старостинського округу -  смт Дніпряни, с.Корсунка, с.Нові Лагері, с.Піщане та Райського старостинського округу -  с-ще Райське, с-ще Тополівка, с.Обривка, с.Маслівка!
Комунальне підприємство «НК Екосервіс» звертає увагу мешканців на необхідності  своєчасного розрахунку   за фактично  отримані послуги по вивозу твердих побутових відходів та в подальшому недопущення нарощення заборголваності. Поводження з побутовими відходами в Україні здійснюється відповідно до державних норм і стандартів. Ці правила закріплені у законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Механізм надання громадянам послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах визначено Правилами надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 (зі змінами).
Оскільки КП «НК Екосервіс» визначено Виконавцем послуги з поводження з побутовими відходами на території міста Нова Каховка, Дніпрянського та Райського старостинських округів, то ним і надаються послуги всім, без виключення, мешканцям населених пунктів. Таким чином, незалежно від того, в якому обсязі мешканець утворює побутові відходи, йому нараховується плата за такі послуги, виходячи із державних норм. Нарахування здійснюється відповідно до наявних даних у КП «НК Екосервіс» щодо кількості мешканців у квартирі або у приватному будинку.

Нагадуємо вам тарифи щодо яких здійснюється нарахування за послуги з вивозу ТПВ:

м.Нова Каховка


№з/п
Тип житлового приміщення

Норма ТПВ (м3) на рік

Вартість 1 м3, грн..

Тариф на 1 мешканця на місяць, грн.

1.

Багатоквартирні будинки

1,545

154,33

19,87

2.

Приватний сектор з присадибною ділянкою

1,675

154,33

21,54

Дніпрянський та Райський старостинські округи

№з/п Тип житлового приміщення

Норма ТПВ (м3) на рік

Вартість 1 м3, грн..

Тариф на 1 мешканця на місяць, грн.

1.

Багатоквартирні будинки

1,545

136,64

17,59

2.

Приватний сектор з присадибною ділянкою, з газовим опаленням

1,675

136,64

19,07

3.

Приватний сектор з присадибною ділянкою, без газового опалення

1,715

136,64

19,53

Відтепер, при виникненні певної заборгованості,  надавач послуги  - комунальне підприємство, буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку, з усіма відповідними для боржника наслідками. Звертаємо увагу, що боржнику, перш ніж оскаржити  заборгованість, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утворення відходів і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.
Стан розрахунків по кожному абоненту можна перевірити в Кабінеті споживача на сайті комунального підприємства за посиланням http://nkekoservis.ks.ua/або за телефоном (05549) 4-25-27, працівники всіх вислухають та нададуть кваліфіковану консультацію. Звертаємо Вашу увагу, що вирішення питання заборгованості включає також можливість реструктуризації боргу або перерахунку вже нарахованої заборгованості у разі, якщо Споживач доведе безпідставність нарахування.
Місцезнаходження КП «НК Екосервіс» :
74900, Херсонська обл., м.Нова Каховка, вул.Дружби, 43
тел. (05549) 4-55-80, (05549)4-54-95

Шановні мешканці! Переконливо просимо Вас погасити існуючу заборгованість за послуги з поводження з побутовими відходами та в подальшому вчасно і в повному обсязі сплачувати за вивіз сміття. Щомісячні суми сплати дозволять ефективно працювати підприємству та допоможуть  виконавцю послуг зробити чистішими та привабливішими наші населені пункти.

З повагою
КП «НК Екосервіс»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы