Новая Каховка | 26 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-22 » Новости

» Нова Каховка була представлена на україно-німецькому культурному форумі в Сумах

Нова Каховка була представлена на україно-німецькому культурному форумі в Сумах

Ґрунтуючись на позитивному досвіді Академії Культурного Лідера, яку закінчили цього року троє представників відділу культури і туризму, за підтримки House of Europe та Інституту культурної політики, з 3 по 7 листопада 2021 року, в місті Суми був проведений україно-німецький культурний форум, присвячений розвитку культури у малих містах та селах. Починаючи з 2014 року, Goethe-Institut в Україні створює проєкти, що сприяють розвитку культури у маленьких містах і в сільській місцевості та підтримують тим самим процес децентралізації. У 2021 році ця багаторічна діяльність вийшла на новий рівень.
Культурна галузь міста Нова Каховка на цьому заході була представлена Яною Малигою – заступником начальника відділу культури і туризму Новокаховської міської ради. Як за допомогою культури зробити малі міста знову привабливими для молоді? Як подолати проблему відтоку молоді із малих міст? Та як використати дигіталізацію для вирішення цих проблем? Саме ці питання складали навчальну частину Форуму, яка була діалоговим майданчиком для 19 культурних менеджерів/-ок з України.
Друга частина була міжнародною: до форуму долучилися 10 культурних менеджерів/-ок із Тюрингії (Німеччина). Учасники мали змогу поділитись досвідом та знайти партнерів для майбутніх проєктів.
Вже майже протягом 10 років культурне життя Тюрингії з успіхом проходить процес трансформації. У 2013 році Міністерство науки, освіти та культури Тюрингії обрало два модельні регіони для розробки перспектив подальшого розвитку культури малих міст та сіл на партисипативних засадах. Сьогодні обидва модельні регіони стали для усієї Німеччини позитивним прикладом проведення докорінних змін у культурі та вдалого подолання суміжних суспільними викликів, як демографічні зміни та їх вплив на культуру.
Експертом та модератором форуму був Патрік Фьоль – засновник та керівник консультативної культурної мережі у Берліні. Він має величезний досвід у культурній сфері як України, так і Тюрингії. Досвідчені тренери Академії культурного лідера керували нетворкінгом між учасниками з України та Тюрингії.
Окрім навчальної програми вдень, вечірня культурна програма занурювала в історичні подробиці екскурсіями, в арт-мистецтво галерейними прогулянками, розчулювала театральними виставами та відкриттям нових цікавих місць культурної трансформації. Словом, вільного часу не було зовсім, але було багато нових знайомств, термінів, незвичних іноземних слів і розуміння представників Тюрінгії на емоційному рівні.
Проєкт фінансувався Міністерством закордонних справ Німеччини у рамках програми «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного Партнерства».

Світлини Наталії Кармазіної

Яна МалигаНавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы