Новая Каховка | 18 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-22 » Новости

» Питання підтримки медичної галузі – в пріоритеті роботи міської ради

Питання підтримки медичної галузі – в пріоритеті роботи міської ради

18 листопада відбулась 16-та чергова сесія міської ради, в якій прийняли участь 32 з 34 обраних депутата міської ради. Протягом майже 6-ти годин роботи депутати міської ради розглянули 92 питання порядку денного, які стосувались забезпечення сталого розвитку всіх сфер життєдіяльності нашої громади та розгляду звернень громадян в сфері земельних ресурсів.
Особлива увагу депутати приділили питанням підтримки медичної галузі нашої громади, бо саме від вчасного та повного забезпечення необхідними ресурсами цієї галузі, сьогодні, в умовах червоної зони епідемічної небезпеки залежить життя та здоров`я кожного жителя нашої громади – кожного з нас.
Тож за результатами розгляду блоку питань підтримки медичної галузі, депутати міської ради збільшили видатки міського бюджету наступним чином:
- на виконання заходів цільової програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня міста Нова Каховка" Новокаховської міської ради на 2020-2022 роки для КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» - 335 916 грн, з них: на оплату паливно-мастильних матеріалів для забезпечення хворих на COVID-19 киснем та транспортування біоматеріалу до лабораторного центру в м. Херсон – 100 000 грн; на проведення робіт з капітального ремонту по заміні центрального вводу водопроводу на лікарняному комплексі №2 по вул. Свєтлова, 1 – 235 916 грн (КПКВК 0217322 «Будівництво медичних установ та закладів»);
- на виконання заходів цільової програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» на 2020-2022 роки – 150 000 грн для надання фінансової підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної дороги» (придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для медичних працівників, придбання паливно-мастильних матеріалів для доставки вакцини і біологічного матеріалу з метою проведення лабораторно-діагностичних досліджень методом полімеразної реакції);
- за бюджетною програмою «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров'я» - на 40 000 грн для надання цільової матеріальної допомоги медичним працівникам для відшкодування вартості оренди житла.


Організаційний відділ міської ради


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы